پیام ۴ روز آلودگی پی‌درپی

شناسه خبر: 116158 يكشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۲ : ۱۰ : ۰۰
پیام ۴ روز آلودگی پی‌درپی
هوای پایتخت دیروز برای چهارمین روز پیاپی آلوده شد و در وضعیت «ناسالم برای گروه‌های حساس» قرار گرفت.
۵۵آنلاین :

دومین ماه از فصل آلودگی هوای شهر تهران با چهار روز پیاپی استنشاق هوای آلوده برای پایتخت‌نشینان همراه شد.

شاخص کیفیت هوای شهر تهران در روز چهارشنبه هفته گذشته با عبور از مرز سالم، روی ایستگاه ۱۰۲ واحد ایستاد و اولین روز از اولین دوره چهار روزه آلودگی هوای پاییزی تهران در نیمه دوم امسال رقم خورد.میزان شاخص کیفیت هوا با وجود اینکه از برودت هوا در چند روز گذشته خبری نبود، در روزهای بعد نیز روند افزایشی داشت و در پنج‌شنبه به ۱۱۴ و در روز جمعه به‌رغم گرمای نسبی هوا در مقایسه با هفته‌های اخیر و تعطیلات آخر هفته، به ۱۲۱ واحد رسید. این شاخص البته روز گذشته با افزایش دمای هوای شهر چهار واحد بهبود پیدا کرد و روی ایستگاه ۱۱۷ واحد قرار گرفت. افزایش غلظت آلاینده‌های هوا طی چهار روز پیاپی هشداری برای مدیریت شهری است و به نظر می‌رسد پیش از تشدید غلظت آلاینده‌ها در هفته‌های پیش‌رو، راهکارهای کاهنده آلودگی هوا نظیر بازتنظیم تقویم و ساعت کاری با محوریت کاهش تعداد روزهای کاری هفته، اخذ عوارض سوخت و تردد و نیز جذاب‌سازیمترو را در دستور کار قرار دهند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چشم ترامپ به پومپئو و بولتون

سرانجام گمانه زنی ها به حقیقت پیوست و جان بولتون نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل به جای مک مستر به عنوان متصدی سمت مشاور امنیت ملی ترامپ معرفی شد. با توجه به اینکه اخیرا نیز پومپئو به جای تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا شده بسیاری تاکید دارند که تیم تهاجمی ترامپ تکمیل شده که افزایش بودجه نظامی آمریکا حلقه تکمیلی آن است. حال این سوال مطرح می شود که ترامپ با این اقدامات چه اهدافی را دنبال می کند و چرا به دنبال چینش چنین تیمی است؟

قفل‌هاي دروازه فساد

در رسانه‌هاي عمومي و اجتماعي در سال جاري، ادعاهاي مختلفي درباره فساد در صندوق‌هاي بازنشستگي، به‌ويژه سازمان تأمين اجتماعي و صندوق بازنشستگي کشوري، منتشر شده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

شان پن برای هدف قرار دادن ترامپ، رمان نوشت

شان پن در رمانی با عنوان «باب هانی تنها کسی که کار کرد» به ماجراهای روز دنیا پرداخته و با نقد دونالد ترامپ و توجه به جنبش «من هم همین طور»، به تجربه درگیر شدنش در ماجرای ال چاپو، سلطان مواد مخدر هم اشاره کرده است.

ویدیو: تبریک متفاوت نوروز توسط سفیر آلمان در ایران

اقدام جالب سفیر آلمان در تهران؛ تبریک نوروز به زبان فارسی با خواندن شعری از حافظ، کنار سفره هفت سین

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان