نتیجه‌ای یافت نشد.

پیام مخاطب 55 آنلاین :حقوق سرباز معلم

شناسه خبر: 128473 سرویس: NGO ، گوناگون دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۵ : ۰۰
پیام مخاطب 55 آنلاین  :حقوق سرباز معلم
اقا صدای‌ما به جایی نمیرسه لطفا شما صدای ما باشید لطفا شما پیگیر حقوق سرباز معلمان باشید.
۵۵آنلاین :

55 آنلاین 
حقوق ما از مهر ماه پرداخت نشده هزار بار وعده پرداخت تا چند روز اینده داده شده ولی هر‌سری این وعده ها پوچ و بیخود بوده الان هم که اعلام کرده بودن تا ۱۹ اسفند به طور کامل پرداخت میشه امروز که ۲۱ اسفند هست زنگ زدم میگن هیچ پولی نیست احتمالا اردیبهشت ما چه گناهی کردیم سرباز شدیم به خدا مخارج ایاب ذهاب ما سرسام اوره دمه عیده و به زمین و زمان بدهکاریم اخه این انصافه!؟

از طرفی رفتیم برای تمدید دفترچه بیمه میگن بیمه شما این ماه تمومه خوب مگه سربازیه من این ماه تموم میشه که بیمه ام این ماه تموم شه بخدا که در این ۲۱ ماه اندازه ۲۱ سال پیر شدیم

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ایران در سال ۹۷ چگونه بود؟

شایسته است نگاهی داشته باشیم به اتفاقات سال گذشته. سالی که پیش بینی های مختلفی درباره آن میشد اما حالا باید ببینیم کدام پیش بینی ها و وقایع در این سال در ایران اتفاق افتاده است .

دنیای مادرترزای ایران

اتاق خوابش یک کانکس شش متری است و حمام و دستشویی و آشپزخانه و اتاق جلساتش هم کانکس‌هایی دیگر، یک متری و دو متری و... حالا یک سال و پنج ماه است که اینجا زندگی می‌کند؛ در همین کانکس‌ها در روستای «دماغ سفید» سرپل‌ذهاب کرمانشاه.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر