نتیجه‌ای یافت نشد.

پیام تسلیت احزاب «اللقاء المشترک» یمن به «سید حسن نصرالله»

شناسه خبر: 147433 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷, ۳۱ : ۰۹ : ۰۰
پیام تسلیت احزاب «اللقاء المشترک» یمن به «سید حسن نصرالله»
ائتلاف موسوم به احزاب اللقاء المشترک یمن، طی پیامی به دبیرکل حزب‌الله لبنان، درگذشت ام الشهدای این کشور را تسلیت گفت.
۵۵آنلاین :

در پی درگذشت مادر معروف به «ام الشهداء لبنان» که مادر شهیدان «عماد»، «جهاد» و «فواد مغنیه» بود،  ائتلاف موسوم به احزاب «اللقاء المشترک» یمن طی پیامی، به «سید حسن نصرالله» دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان، تسلیت گفت.

به نوشته پایگاه خبری «یمانیون»، در پیام تسلیت «اللقاء المشترک» آمده است: این مادر سه شهید، نمونه و الگوی مادران شهدایی بود که برای دفاع از سرزمین و آبروی کشورشان جان خود را فدا کرده‌اند. وی همچنین الگوی مادران شهدای حزب‌الله لبنان و یمن بود که برای دفاع از حاکمیت و استقلال کشورشان با ائتلاف سعودی اماراتی مبارزه کرده‌اند.

در ادامه این پیام آمده است: صبر این مادران و افرادی مانند شهید عماد مغنیه تربیت کردن که از مهمترین و بی‌نظیرترین فرماندهان نظامی حزب‌الله در نبرد با دشمن اسرائیلی بود، ضامن تحقق پیروزی‌های عظیم دیگر علیه دشمن صهیونیستی و دشمن سعودی - اماراتی و سایر پشتیبانان آنها است.

گفتنی است که شهید «عماد مغنیه» معروف به «حاج رضوان»که بیشترین تعداد عملیات علیه رژیم صهیونیستی را در جهان به نام خود ثبت کرده است، نزدیک به 11 سال پیش به دست این رژیم به شهادت رسید.

در پایان این پیام به خانواده مغنیه نیز تسلیت گفته شد و برای این مادر شهید علو درجات نزد پروردگار آرزو شد. مادر این سه شهید، دوشنبه پیش (هشتم اکتبر) درگذشت.

ائتلاف احزاب «اللقاء المشترک» (دیدار مشترک)، شامل هفت حزب اپوزیسیون یمن (حزب التجمع الیمنی للإصلاح، حزب الاشتراکی الیمنی، حزب الحق، التنظیم الوحدوی الشعبی الناصری، حزب البعث العربی الاشتراکی القومی، التنظیم السبتمبری الدیمقراطی و اتحاد القوی الشعبیة الیمنیة) است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر