نتیجه‌ای یافت نشد.

پکن حاضر به تایید ورود رهبر کره شمالی به چین نشد

شناسه خبر: 129716 سرویس: جهان ، سیاست دوشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۷, ۵۸ : ۲۱ : ۰۰
پکن حاضر به تایید ورود رهبر کره شمالی به چین نشد
وزارت امورخارجه چین امروز (دوشنبه) حاضر به پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران در باره ورود احتمالی «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به این کشور نشد.
۵۵آنلاین :

 چاپ هنگ کنگ، یک قطار که گفته می شود حامل مقام ارشد کره شمالی بود روز یکشنبه از مرز این کشور عبور کرده و وارد چین شده است. 
این نشریه می نویسد، هنوز رسما تایید نشده است که این قطار حامل رهبر کره شمالی است و وزارت امورخارجه این کشور هم حاضر به تایید این موضوع نشده و در این مورد ابراز بی اطلاعی کرده است. 
خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی هم گزارش کرد که یکی از مقام های ارشد کره شمالی بر اساس اطلاع منابع آگاه مسافر این قطار است که از مرز شرقی داندونگ وارد چین شده است. 
همزمان با انتشار این گزارش های رسانه ای، «فومیو کیشیدا» وزیر امورخارجه ژاپن گفته است که چین هنوز در شبه جزیره کره و موضوع هسته ای کره شمالی نقش مهمی دارد. 
«شی جین پینگ» رئیس جمهوری خلق چین ماه گذشته میلادی در جریان دیدار خود با «چونگ یویی یونگ» مشاور ارشد امنیت ملی کره جنوبی در پکن گفت که شبه جزیره کره در شرایط حساس قرار گرفته است و کره شمالی و آمریکا باید هر چه سریعتر با یکدیگر گفت و گو کنند. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر