نتیجه‌ای یافت نشد.

پکن حاضر به تایید ورود رهبر کره شمالی به چین نشد

شناسه خبر: 129716 سرویس: جهان ، سیاست دوشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۷, ۵۸ : ۲۱ : ۰۰
پکن حاضر به تایید ورود رهبر کره شمالی به چین نشد
وزارت امورخارجه چین امروز (دوشنبه) حاضر به پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران در باره ورود احتمالی «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به این کشور نشد.
۵۵آنلاین :

 چاپ هنگ کنگ، یک قطار که گفته می شود حامل مقام ارشد کره شمالی بود روز یکشنبه از مرز این کشور عبور کرده و وارد چین شده است. 
این نشریه می نویسد، هنوز رسما تایید نشده است که این قطار حامل رهبر کره شمالی است و وزارت امورخارجه این کشور هم حاضر به تایید این موضوع نشده و در این مورد ابراز بی اطلاعی کرده است. 
خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی هم گزارش کرد که یکی از مقام های ارشد کره شمالی بر اساس اطلاع منابع آگاه مسافر این قطار است که از مرز شرقی داندونگ وارد چین شده است. 
همزمان با انتشار این گزارش های رسانه ای، «فومیو کیشیدا» وزیر امورخارجه ژاپن گفته است که چین هنوز در شبه جزیره کره و موضوع هسته ای کره شمالی نقش مهمی دارد. 
«شی جین پینگ» رئیس جمهوری خلق چین ماه گذشته میلادی در جریان دیدار خود با «چونگ یویی یونگ» مشاور ارشد امنیت ملی کره جنوبی در پکن گفت که شبه جزیره کره در شرایط حساس قرار گرفته است و کره شمالی و آمریکا باید هر چه سریعتر با یکدیگر گفت و گو کنند. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر