نتیجه‌ای یافت نشد.

پلمپ واحد غیر مجاز انبار و بسته بندی داروهای گیاهی در مشهد

شناسه خبر: 156965 سرویس: اجتماعی ، گوناگون جمعه ۲۱ دي ۱۳۹۷, ۳۲ : ۲۲ : ۰۰
پلمپ واحد غیر مجاز انبار و بسته بندی داروهای گیاهی در مشهد
مدیر طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این انبار بستهپلمپ واحد غیر مجاز انبار و بسته بندی داروهای گیاهی در مشهد بندی داروهای گیاهی به همراه سه سوله تولیدی که با نام طب اسلامی دارو به مردم عرضه می کردند پلمپ شد
۵۵آنلاین :

دکتر مجتبوی افزود: در بازرسی از واحد بسته بندی و انبار داروهای طب اسلامی مشاهده شد، یازده کارگر که بیشتر اتباع کشورهای همسایه بودند در شرایط بسیار غیربهداشتی و غیر استاندارد داروهای  گیاهی را فرآوری و تهیه  و برچسب هایی  با عنوان طب اسلامی بر آن  نصب  می کردند.

وی گفت: این داروها در سراسر کشور توزیع شده و علاوه بر آسیب به سلامتی مردم سود سرشاری را نصیب مداخله گران طب اسلامی کرده بود.

مدیر طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: بازرسی از این انبارها با مجوز دادگستری و کارشناسان معاونت غذا و دارو و معاونت درمان دانشگاه انجام و پرونده به همراه مستندات به مقامات قضایی تحویل شد.


منبع : صدا سیما
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر