پزشکان متخصص آماده جراحی مهدی فخیم زاده هستند

شناسه خبر: 137729 سرویس: فرهنگ و هنر جمعه ۸ تير ۱۳۹۷, ۴۲ : ۲۰ : ۰۰
پزشکان متخصص آماده جراحی مهدی فخیم زاده هستند
سخنگوی اورژانس گفت: پزشکان متخصص آماده هر گونه عمل جراحی برای مهدی فخیم زاده هستند و فردا (شنبه) پس از بررسی آخرین وضعیت ایشان، تصمیم برای انجام عمل جراحی بر روی ایشان اعلام خواهد شد.
۵۵آنلاین :

مجتبی خالدی روز جمعه افزود: با توجه به آسیب های وارده به فخیم زاده و بررسی وضعیت فعلی، نامبرده نیازمند عمل جراحی است اما تا رسیدن به وضعیت پایداری کامل تا 24 ساعت آینده باید صبر کنیم تا بتوانیم اقدامات بعدی به انجام برسانیم .

وی با تاکید بر اینکه فخیم زاده با شرایط موجود حال حاضر هیچگونه آمادگی برای انجام عمل جراحی را ندارد، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت هوشیاری فخیم زاده از زمان انتقال به تهران بهتر شده اما هنوز به حالت مطلوب نرسیده است.

سخنگوی اورژانس تصریح کرد: اکنون برای پایداری وضعیت ایشان مقداری داروهای آرم بخش برای وی استفاده شده است .
خالدی اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با استفاده از داروهای آرام بخش و غیره تا فردا وضعیت ایشان بهتر شود تا مابقی اقدامات پزشکی را به انجام برسانیم.
وی با بیان اینکه هوشیاری فخیم زاده از 15 هم اکنون 13 قرار دارد، گفت: هم اکنون قدر اندکی خون در مغز ایشان دیده شده و امیدوارم با جذب به موقع آن تا 24 ساعت آینده وضعیت ایشان مطلوب تر شود .
سخنگوی اورژانس با بیان اینکه با توجه به وضعیت فخیم زاده و اقدامات انجام شده جای نگرانی نیست، گفت: تیم پزشکی و متخصص ما برای انجام اقدامات بعدی از آمادگی کامل برخوردار هستند.
عباس زارع نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اعلام آخرین وضعیت مهدی فخیم زاده گفت: هم اکنون اطلاعی از وضعیت مهدی فخیم زاده ندارم.
به گزارش ایرنا، مهدی فخیم زاده حوالی ساعت 15 روز ششم تیرماه در جاده رادیو دریای چالوس دچار سانحه و زخمی شد.
بازیگر و کارگردان 76 ساله برجسته سینما برای فیلمبرداری صحنه های پایانی و بازی در فیلم جدیدش با عنوان «مشت در وقت اضافه» که در ژانری کمدی می باشد چندی است که به همراه تیم کاری اش به چالوس رفته است.
علیرضا زرین دست که در برخی از رسانه ها خبر تصادف به نقل از وی بیان شده است، مدیریت فیلمبرداری فیلم جدید فخیم زاده را به عهده دارد و هم اکنون در چالوس به سر می برد. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا زنگنه به الجزایر نرفت؟شکستی دیگر ؟

چرا جلسه JMMC مهم است؟

حجم سه رانت‌پاشی در نیمه اول

«دلار جهانگیری»، «سکه قربانی» و «فولاد سرقینی» سه منبع اصلی رانت در نیمه اول سال ۹۷ بودند که سفره اهل رانت را آبادتر کردند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر