پروژه عادی‌سازی فساد کلید خورده است

شناسه خبر: 138133 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷, ۳۸ : ۱۵ : ۰۰
پروژه  عادی‌سازی فساد کلید خورده است
هر روز یه فساد چند صد یا چند هزار میلیاردی اعلام و اخبار متناقضی منتشر می‌شود و دائم تایید و تکدیب می‌کنند و نهایتا هم کسی هم پیگری جدی نمی‌کند. آرام آرام همه نسبت به این اخبار بی‌تفاوت می‌شوند.
۵۵آنلاین :

اسلامی بیدگلی :

۱. چندی پیش دوستی می‌گفت پس از این‌که دیده‌اند در مبارزه با فساد ناتوانند پروژه "عادی‌سازی فساد" کلید خورده است. وقتی منظورش را پرسیدیم گفت هر روز یه فساد چند صد یا چند هزار میلیاردی اعلام و اخبار متناقضی منتشر می‌شود و دائم تایید و تکدیب می‌کنند و نهایتا هم کسی هم پیگری جدی نمی‌کند. آرام آرام همه نسبت به این اخبار بی‌تفاوت می‌شوند.

 

۲. از چند روز که نام شرکت‌هایی که برای واردات ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، منتشر شده است (به‌خصوص از دیروز) دائم نام شرکت‌های مختلف متخلف را می‌شنویم. از شرکتی که چند روز پیش تاسیس شده و میلیون‌ها دلار موبایل وارد کرده تا شرکت سنجش بتن که برای واردات "چای" ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته است و همچنین نام‌های آشنا از مافیای شکر و دانه‌های روغنی که میلیون‌ها دلار ارز رانتی دریافت کرده‌اند.

 

۳. حالا اگر این موارد پیگیری نشوند و این شرکت‌ها هیچ پاسخی ندهند و هیچ گزارشی به مردم داده نشود، مطمئن خواهم شد که پروژه "عادی‌سازی فساد" کلید خورده و این اتفاق هم در همین راستاست.


منبع : کانال تلگرامی اسلامی بیدگلی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر