پروژه عادی‌سازی فساد کلید خورده است

شناسه خبر: 138133 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷, ۳۸ : ۱۵ : ۰۰
پروژه  عادی‌سازی فساد کلید خورده است
هر روز یه فساد چند صد یا چند هزار میلیاردی اعلام و اخبار متناقضی منتشر می‌شود و دائم تایید و تکدیب می‌کنند و نهایتا هم کسی هم پیگری جدی نمی‌کند. آرام آرام همه نسبت به این اخبار بی‌تفاوت می‌شوند.
۵۵آنلاین :

اسلامی بیدگلی :

۱. چندی پیش دوستی می‌گفت پس از این‌که دیده‌اند در مبارزه با فساد ناتوانند پروژه "عادی‌سازی فساد" کلید خورده است. وقتی منظورش را پرسیدیم گفت هر روز یه فساد چند صد یا چند هزار میلیاردی اعلام و اخبار متناقضی منتشر می‌شود و دائم تایید و تکدیب می‌کنند و نهایتا هم کسی هم پیگری جدی نمی‌کند. آرام آرام همه نسبت به این اخبار بی‌تفاوت می‌شوند.

 

۲. از چند روز که نام شرکت‌هایی که برای واردات ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، منتشر شده است (به‌خصوص از دیروز) دائم نام شرکت‌های مختلف متخلف را می‌شنویم. از شرکتی که چند روز پیش تاسیس شده و میلیون‌ها دلار موبایل وارد کرده تا شرکت سنجش بتن که برای واردات "چای" ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته است و همچنین نام‌های آشنا از مافیای شکر و دانه‌های روغنی که میلیون‌ها دلار ارز رانتی دریافت کرده‌اند.

 

۳. حالا اگر این موارد پیگیری نشوند و این شرکت‌ها هیچ پاسخی ندهند و هیچ گزارشی به مردم داده نشود، مطمئن خواهم شد که پروژه "عادی‌سازی فساد" کلید خورده و این اتفاق هم در همین راستاست.


منبع : کانال تلگرامی اسلامی بیدگلی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

یو اس ای تودی: آیا ترامپ واقعا به دنبال راهی برای دیدار با روحانی در نیویورک است؟

درحالیکه ترامپ آماده ی ملاقات با سران جهان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در هفته ی آینده می شود، دولت او اشکار ساخته است که از این فرصت برای موضع گیری های تند علیه تهران استفاده خواهد کرد، اتفاقی که می تواند اختلاف ها بین امریکا و متحدانش را افزایش دهد.

ده نکته در مورد محرم های شگفت انگیز ایرانی

بزرگترین دشمنان هر ایدئولوژی مذهبی یا سیاسی، دوست داران افراطی و اغراق کنندگان آن هستند نه منتقدانش. ظلمی که این دسته به نام عشق در حق واقعه کربلا می کنند، #خلفای_عباسی که حرم امام حسین و یارانش را با خاک یکسان کردند، شخم زدند و بر آن اسب تاختند هم نتوانستند انجام دهند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر