پروژه عادی‌سازی فساد کلید خورده است

شناسه خبر: 138133 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷, ۳۸ : ۱۵ : ۰۰
پروژه  عادی‌سازی فساد کلید خورده است
هر روز یه فساد چند صد یا چند هزار میلیاردی اعلام و اخبار متناقضی منتشر می‌شود و دائم تایید و تکدیب می‌کنند و نهایتا هم کسی هم پیگری جدی نمی‌کند. آرام آرام همه نسبت به این اخبار بی‌تفاوت می‌شوند.
۵۵آنلاین :

اسلامی بیدگلی :

۱. چندی پیش دوستی می‌گفت پس از این‌که دیده‌اند در مبارزه با فساد ناتوانند پروژه "عادی‌سازی فساد" کلید خورده است. وقتی منظورش را پرسیدیم گفت هر روز یه فساد چند صد یا چند هزار میلیاردی اعلام و اخبار متناقضی منتشر می‌شود و دائم تایید و تکدیب می‌کنند و نهایتا هم کسی هم پیگری جدی نمی‌کند. آرام آرام همه نسبت به این اخبار بی‌تفاوت می‌شوند.

 

۲. از چند روز که نام شرکت‌هایی که برای واردات ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، منتشر شده است (به‌خصوص از دیروز) دائم نام شرکت‌های مختلف متخلف را می‌شنویم. از شرکتی که چند روز پیش تاسیس شده و میلیون‌ها دلار موبایل وارد کرده تا شرکت سنجش بتن که برای واردات "چای" ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته است و همچنین نام‌های آشنا از مافیای شکر و دانه‌های روغنی که میلیون‌ها دلار ارز رانتی دریافت کرده‌اند.

 

۳. حالا اگر این موارد پیگیری نشوند و این شرکت‌ها هیچ پاسخی ندهند و هیچ گزارشی به مردم داده نشود، مطمئن خواهم شد که پروژه "عادی‌سازی فساد" کلید خورده و این اتفاق هم در همین راستاست.


منبع : کانال تلگرامی اسلامی بیدگلی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

جزییاتی تکاندهنده از اقدامات موسسه ثامن الحجج

«پرونده تخلف مالی تعاونی ثامن‌الحجج به‌ عنوان اولین پرونده بررسی قضائی مؤسسات مالی و اعتباری غیر مجاز بیش از ۹ جلسه است که در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری در حال بررسی است.

سرنخ‌های رانت انتخاباتی

«رانت» کلیدواژه‌ای است که این‌روزها و به‌ویژه پس از انتشار فهرست ارز دولتی تخصیص‌یافته به شرکت‌ها برای واردات، بیشتر از همیشه برای توصیف اقتصاد ایران از آن استفاده می‌شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: متهم ردیف اول پرونده موسسه مالی ثامن الحجج کیست؟

ویدیو: نظر کدخدایی درباره ورود بانوان به ورزشگاه

نظر کدخدایی درباره ورود بانوان به ورزشگاه ها: اگر مسئولین امکانات را فراهم کنند، اشکالی ندارد خانم ها به ورزشگاه بروند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر