نتیجه‌ای یافت نشد.

پایان داوری اجباری برای کارکنان گوگل

شناسه خبر: 162608 سرویس: فناوری ، گوناگون جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, ۱۷ : ۲۱ : ۰۰
پایان داوری اجباری برای کارکنان گوگل
گوگل داوری اجباری برای کارکنان خود را پایان می‌دهد.بدین ترتیب کارکنان می‌توانند مسائل حقوقی درباره کار و ... را در دادگاه (و نه داخل گوگل) حل کنند.
۵۵آنلاین :

پس از انتقاد کارکنان از سیاست‌های قبلی، مدیران گوگل تصمیم گرفتند تا داوری اجباری را کنار بگذارند.

پس از فاش شدن رفتارهای سوء جنسی مدیران ارشد و برخورد متفاوت روسا با این دسته از مدیران، 20 هزار کارمند در اعتراض به تبعیض دست از کار کشیدند.

گوگل در پاسخ اعلام کرد به این رویه پایان می‌دهد و امروز نیز این سیاست جدید را بسط داد و اعلام کرد در مورد همه کارکنان به یکسان رفتار خواهد شد و داوری اجباری را کنار می‌گذارد.

رویه جدید از 21 مارس اجرایی خواهد شد ولی در مورد کیس‌های جاری اعمال نخواهد شد.

گفتنی است کارمندان هنگام بستن قرارداد می‌پذیرند که در صورت دعوای حقوقی، به دادگاه رسمی نرفته، و در عوض مشکل را توسط داوری که گوگل تعیین می‌کند، به‌صورت درون‌سازمانی حل کنند.

حالا کارمندان با اعتراض نسبت به این موضوع توانستند حرف خود را به کرسی نشانده و گوگل قبول کند که موضوعات حقوقی بیرون از گوگل و در دادگاه حل شود.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر