نتیجه‌ای یافت نشد.

پایان داوری اجباری برای کارکنان گوگل

شناسه خبر: 162608 سرویس: فناوری ، گوناگون جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, ۱۷ : ۲۱ : ۰۰
پایان داوری اجباری برای کارکنان گوگل
گوگل داوری اجباری برای کارکنان خود را پایان می‌دهد.بدین ترتیب کارکنان می‌توانند مسائل حقوقی درباره کار و ... را در دادگاه (و نه داخل گوگل) حل کنند.
۵۵آنلاین :

پس از انتقاد کارکنان از سیاست‌های قبلی، مدیران گوگل تصمیم گرفتند تا داوری اجباری را کنار بگذارند.

پس از فاش شدن رفتارهای سوء جنسی مدیران ارشد و برخورد متفاوت روسا با این دسته از مدیران، 20 هزار کارمند در اعتراض به تبعیض دست از کار کشیدند.

گوگل در پاسخ اعلام کرد به این رویه پایان می‌دهد و امروز نیز این سیاست جدید را بسط داد و اعلام کرد در مورد همه کارکنان به یکسان رفتار خواهد شد و داوری اجباری را کنار می‌گذارد.

رویه جدید از 21 مارس اجرایی خواهد شد ولی در مورد کیس‌های جاری اعمال نخواهد شد.

گفتنی است کارمندان هنگام بستن قرارداد می‌پذیرند که در صورت دعوای حقوقی، به دادگاه رسمی نرفته، و در عوض مشکل را توسط داوری که گوگل تعیین می‌کند، به‌صورت درون‌سازمانی حل کنند.

حالا کارمندان با اعتراض نسبت به این موضوع توانستند حرف خود را به کرسی نشانده و گوگل قبول کند که موضوعات حقوقی بیرون از گوگل و در دادگاه حل شود.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیش‌لرزه بیکاری کارگران در سال ۹۸

تصمیم شورای عالی کار برای افزایش دستمزد، می­تواند به منزله یک پیش‌­لرزه برای جامعه کارگری در سال آینده باشد.

بایدها و نبایدهای دید و بازدید نوروزی

از ارسال پیام تبریک کیلویی خودداری کنیم. Send to all پیام قطعا" فقط باعث خوشحالی مخابرات می شود. اگر کسی برایمان عزیز است جداگانه به او پیام بدهیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر