پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت

شناسه خبر: 114971 سرویس: جهان پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۸ : ۰۰
پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت
شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده، توقف جنگ و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در این کشور خواستار شد.
۵۵آنلاین :

خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد که شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده خواستار اختصاص 10 درصد از کمک های انسان دوستانه برای معلولان شده و بر افزایش استخدام معلولین در ادارات و تامین خدمات آموزشی و دانشگاهی برای این اشخاص تاکید نمودند.   

سپس حمود النقیب رییس کمیته امور اجتماعی شورای شهر صنعا به ضرورت توقف تجاوز سعودی و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در کشور یمن  تاکید کرد.    

مهندس محمد الدلیمی مدیر اجرایی صندوق حمایت از معلولین و عبدالله الهمدانی مشاور صندوق به ادامه فعالیت های این صندوق به رغم استمرار هجوم سعودی آمریکایی و کمبود امکانات و منابع، تاکید نمود.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سهم تحولات داخلي و خارجي در مهاجرت ايرانيان

مهاجرت، اقدامي خطير و گاه قمارگونه است که نياز به همت و تهوري دارد که مهاجر نگران، بي‌پناه و نيازمند به احساس امنيت مادي و معنوي در زمين بيگانه را محکوم به تلاش بيشتر براي کسب موفقيت و آرامش مي‌‌کند.

وقتی اسم علی دایی ، بازار تونس را برای معاون وزیر باز کرد!

مهدی کرباسیان ، معاون وزیر صنعت خاطر جالبی دارد از علی دایی!

اخبار ویدئویی

بیشتر

شان پن برای هدف قرار دادن ترامپ، رمان نوشت

شان پن در رمانی با عنوان «باب هانی تنها کسی که کار کرد» به ماجراهای روز دنیا پرداخته و با نقد دونالد ترامپ و توجه به جنبش «من هم همین طور»، به تجربه درگیر شدنش در ماجرای ال چاپو، سلطان مواد مخدر هم اشاره کرده است.

ویدیو: تبریک متفاوت نوروز توسط سفیر آلمان در ایران

اقدام جالب سفیر آلمان در تهران؛ تبریک نوروز به زبان فارسی با خواندن شعری از حافظ، کنار سفره هفت سین

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان