پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت

شناسه خبر: 114971 سرویس: جهان پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۸ : ۰۰
پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت
شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده، توقف جنگ و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در این کشور خواستار شد.
۵۵آنلاین :

خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد که شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده خواستار اختصاص 10 درصد از کمک های انسان دوستانه برای معلولان شده و بر افزایش استخدام معلولین در ادارات و تامین خدمات آموزشی و دانشگاهی برای این اشخاص تاکید نمودند.   

سپس حمود النقیب رییس کمیته امور اجتماعی شورای شهر صنعا به ضرورت توقف تجاوز سعودی و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در کشور یمن  تاکید کرد.    

مهندس محمد الدلیمی مدیر اجرایی صندوق حمایت از معلولین و عبدالله الهمدانی مشاور صندوق به ادامه فعالیت های این صندوق به رغم استمرار هجوم سعودی آمریکایی و کمبود امکانات و منابع، تاکید نمود.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آتشکدۀ پارسیها در کلکته

سالها پیش در یک روز آفتابی چندین کشتی کوچک به کرانه های غربی هندوستان رسیدند در چشمان سرنشینان کشتیها ترس دیده می شد،ترس از نبود شناخت نسبت به جایی که به آن وارد شده اند و ترس از آینده ای ناروشن.

۲۰۳۰؛ سال تحول مشاغل و مهارت‌ها

دنیای تکنولوژی‌محوری که در آن زندگی می‌کنیم، دنیایی است مملو از وعده‌ها و البته چالش‌ها. خودروهایی که خودشان راه می‌روند، دستگاه‌هایی که اشعه ایکس را تشخیص می‌دهند و الگوریتم‌هایی که به درخواست‌های خدمات مشتری واکنش نشان می‌دهند، همگی جلوه‌هایی از اشکال جدید اتوماسیون هستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: کانکس و صندلی برای دانش‌آموزان روستای زلزله‌زده

دانش‌آموزان یک مدرسه در روستای الیاس سرپل ذهاب که تخریب شده بود، با همت یک فرد خیر صاحب کانکس و صندلی شدند.

ویدئو: سفر مهم پوتین به ترکیه

ولادیمیر پوتین به ترکیه سفر کرد. با توجه به اختلافات بین دو کشور، این رخداد بسیار مهم تلقی می‌شود.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان