پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت

شناسه خبر: 114971 سرویس: جهان ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت
شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده، توقف جنگ و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در این کشور خواستار شد.
۵۵آنلاین :

خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد که شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده خواستار اختصاص 10 درصد از کمک های انسان دوستانه برای معلولان شده و بر افزایش استخدام معلولین در ادارات و تامین خدمات آموزشی و دانشگاهی برای این اشخاص تاکید نمودند.   

سپس حمود النقیب رییس کمیته امور اجتماعی شورای شهر صنعا به ضرورت توقف تجاوز سعودی و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در کشور یمن  تاکید کرد.    

مهندس محمد الدلیمی مدیر اجرایی صندوق حمایت از معلولین و عبدالله الهمدانی مشاور صندوق به ادامه فعالیت های این صندوق به رغم استمرار هجوم سعودی آمریکایی و کمبود امکانات و منابع، تاکید نمود.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

باخت بزرگ بارزانی‌ها

ارتش عراق در کمتر از ۲۴ ساعت توانست بر بخش بزرگی از کرکوک مسلط شود. آخرین خبرها حاکی از آن است که دولت عراق توانسته است حاکمیت خود را بر فرودگاه، ساختمان فرمانداری، میادین نفتی و مهم‌ترین پایگاه نظامی کرکوک اعاده کند.

روش‌هایی برای ساختن شبکه انسانی قوی

یک شبکه انسانی قوی مانند یک نردبان ترقی برای شما عمل می کند. سعی کنید ارتباط را در همه‌ی مواقع با شبکه انسانی خود فعال نگه دارید.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: مصاحبه خبرگزاری فرانسه با مردم ایران درباره اظهارات ترامپ

شهروندان تهرانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه، دیدگاه‌های خود را درباره اظهارات تازه دونالد ترامپ مطرح کردند.

ویدئو: پایین کشیدن پرچم کردستان توسط نیروهای دولت عراقی

نیروهای دولت مرکزی عراق فرودگاه، مهم‌ترین پایگاه نظامی و میادین نفتی را در غرب و شمال غرب کرکوک به کنترل خود درآورده‌اند.

تبلیغات متنی

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان