پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت

شناسه خبر: 114971 سرویس: جهان پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۸ : ۰۰
پایان جنگ یمن، توقف افزایش معلولیت
شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده، توقف جنگ و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در این کشور خواستار شد.
۵۵آنلاین :

خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد که شرکت کنندگان در کارگاه "ها انذا" که توسط جمعیت الامان برای حمایت از نابینایان یمن با حمایت کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد در صنعا برگزار شده خواستار اختصاص 10 درصد از کمک های انسان دوستانه برای معلولان شده و بر افزایش استخدام معلولین در ادارات و تامین خدمات آموزشی و دانشگاهی برای این اشخاص تاکید نمودند.   

سپس حمود النقیب رییس کمیته امور اجتماعی شورای شهر صنعا به ضرورت توقف تجاوز سعودی و استقرار صلح برای جلوگیری از افزایش تعداد معلولین در کشور یمن  تاکید کرد.    

مهندس محمد الدلیمی مدیر اجرایی صندوق حمایت از معلولین و عبدالله الهمدانی مشاور صندوق به ادامه فعالیت های این صندوق به رغم استمرار هجوم سعودی آمریکایی و کمبود امکانات و منابع، تاکید نمود.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا در روزهای ناخوب باید کتاب خواند؟

بگذارید امیدوارانه فکر کنیم که یک کتاب ممکن است بیش از یک میخ سرنوشت سرزمینی را تغییر دهد.

جان مرشایمر: ایرانی‌ها تسلیم نمی‌شوند

یکی از مهم‌ترین تاثیرات سیاسی برجام که در دستور کار و اهداف فنی و حقوقی مذاکرات بیان نمی‌شد اما همواره مورد اشاره و تاکید کشورهای اروپایی‌ و آمریکا قرار داشت انتظار این‌ کشورها از برجام برای اثرگذاری بر نقش و نفوذ و "مسئولیت‌پذیر" شدن ایران در منطقه بود. هدفی نانوشته که هر یک از طرف‌ها از فضای سیاسی بعد از برجام متناسب با سیاست‌های‌شان از آن بهره‌ بردند اما در این میان کمتر کسی تصور می‌کرد این توافق نه به دلایل فنی و هسته‌ای بلکه به خاطر اهداف سیاسی و آن‌چه تمایلات، آمال و آرزوهای آمریکا و متحدان عربی و منطقه‌ای‌اش بوده است، به کما برود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر