پاسخ زاکربرگ مدیر فیسبوک به سئوال سناتور آمریکایی

شناسه خبر: 131264 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷, ۱۷ : ۱۲ : ۰۰
پاسخ زاکربرگ مدیر فیسبوک به سئوال سناتور آمریکایی
مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس‌بوک در جلسه پرسش و پاسخ سنای آمریکا با سوال جنجالی سناتور آمریکایی مواجه شد.
۵۵آنلاین :

 مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک با حضور در سنای آمریکا و اعتراف به خطا‌های این شبکه اجتماعی در سوء استفاده از اطلاعات خصوصی کاربران و نقض حریم خصوصی آنان اعلام کرد در پی جلوگیری از تکرار خطا‌های مشابه در آینده است.

اما نکته جالب جلسه این بود که در بخشی از آن یکی از سناتورهای آمریکایی از مارک زاکربرگ پرسید : " آیا می‌توانی به ما بگویی دیشب در کدام هتل و با چه کسانی بوده‌ای؟ همچنین آیا می‌توانی به ما بگویی که طی هفته اخیر با چه کسانی ارتباط برقرار کردی، و یا با چه کسانی تماس گرفته و یا پیامک داده‌ای؟ "

مارک زاکربرگ که از سوالات مطرح شده تعجب کرده بود، به هر دو سوال پاسخ منفی داد. در ادامه سناتور آمریکایی توضیح داد که حریم شخصی یعنی همین! وقتی مدیر عامل فیس‌بوک نمی‌خواهد اطلاعات شخصی و محرمانه‌اش را فاش کند، چطور اجازه می‌دهد که اطلاعات شخصی کاربرانش فاش شود؟!


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تجربه ناکام «تغییر ساعت»

طرح تغییر ساعت رسمی «روشنایی ذخیره روز» که برای نخستین بار در خلال جنگ جهانی اول آغاز شد و در ادامه با توجیه صرفه اقتصادی و مصرفی در بسیار از کشورها مورد استفاده قرار گرفت، در حال تبدیل شدن به طرحی منفور در میان کارشناسان و مردم است؛ چراکه تحقیقات نشان داده است این طرح می‌تواند پیامد‌های منفی قابل‌ملاحظه‌ای در میزان سلامتی افراد، افزایش مصرف انرژی و بروز حوادث جاده‌ای داشته باشد. کاهش خلاقیت افراد در طول روز از اثرات دیگر آن به‌شمار می‌رود.

اگر در خرمشهر 5 تا آر پی جی داشتم سقوط نمیکرد

روایت سیدمحمد غرضی، استاندار وقت خوزستان از روزهای ابتدای جنگ:

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ویدئو رنگی نوحه «بخشو» در مسجد دهدشتی های بوشهر

ویدئو رنگی نوحه «بخشو» در مسجد دهدشتی های بوشهر، سال 1349 كه بعدها نوحه "ممد نبودى" بر روى این ملودى ساخته شد. تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

ویدیو: لحظه درگذشت پیرغلام اهل بیت (ع) در شبیه خوانی

لحظه درگذشت پیرغلام اهل بیت (ع) در شبیه خوانی فوت مرحوم کرم حیدری در گلفرج (جلفا) روز عاشورا ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر