پاسخ زاکربرگ مدیر فیسبوک به سئوال سناتور آمریکایی

شناسه خبر: 131264 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷, ۱۷ : ۱۲ : ۰۰
پاسخ زاکربرگ مدیر فیسبوک به سئوال سناتور آمریکایی
مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس‌بوک در جلسه پرسش و پاسخ سنای آمریکا با سوال جنجالی سناتور آمریکایی مواجه شد.
۵۵آنلاین :

 مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک با حضور در سنای آمریکا و اعتراف به خطا‌های این شبکه اجتماعی در سوء استفاده از اطلاعات خصوصی کاربران و نقض حریم خصوصی آنان اعلام کرد در پی جلوگیری از تکرار خطا‌های مشابه در آینده است.

اما نکته جالب جلسه این بود که در بخشی از آن یکی از سناتورهای آمریکایی از مارک زاکربرگ پرسید : " آیا می‌توانی به ما بگویی دیشب در کدام هتل و با چه کسانی بوده‌ای؟ همچنین آیا می‌توانی به ما بگویی که طی هفته اخیر با چه کسانی ارتباط برقرار کردی، و یا با چه کسانی تماس گرفته و یا پیامک داده‌ای؟ "

مارک زاکربرگ که از سوالات مطرح شده تعجب کرده بود، به هر دو سوال پاسخ منفی داد. در ادامه سناتور آمریکایی توضیح داد که حریم شخصی یعنی همین! وقتی مدیر عامل فیس‌بوک نمی‌خواهد اطلاعات شخصی و محرمانه‌اش را فاش کند، چطور اجازه می‌دهد که اطلاعات شخصی کاربرانش فاش شود؟!


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

درس خواجه نظام‌الملک برای ما

امسال هزارمین سالگرد تولد خواجه نظام‌الملک طوسی وزیر خردمندی است که سی سال توانست در عمل و نظر آبادانی کشور را رقم زند. یادگاری جهانی به نام سیرالملوک از او به زبان فارسی به جا مانده که در ادامه سعی می‌شود براساس تحلیل لئواشتراوس مفسر فلسفه سیاسی، منولوگ‌های (تک‌گویی‌های) کتاب به روش دیالوگ (گفت‌وگو با زمان حاضر) برای حل مشکلات امروز دولت و ملت بازگویی شود.

کی به چی رای می‌ده؟

شفاف شدن رای نمایندگان باعث می‌شود، مردم بدانند وکلایی که به مجلس فرستاده‌اند در مورد تصمیمات مهم کشوری چه نظری داشته‌اند و چه رایی داده‌اند. برخی در نطق‌های خود راهنمای راست می‌زنند ولی در رای خود به سمت چپ می‌پیچند یا بالعکس

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر