پاسخ جولیان آسانژ به هیلاری کلینتون درباره همکاری با سازمان اطلاعات روسیه

شناسه خبر: 115290 سرویس: جهان دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۳ : ۲۰ : ۰۰
پاسخ جولیان آسانژ به هیلاری کلینتون درباره همکاری با سازمان اطلاعات روسیه
جولیان آسانژ، اتهامات هیلاری کلینتون مبنی بر همکاری وی با سازمان اطلاعات روسیه را دروغ و از روی «وحشت زدگی» خواند.
۵۵آنلاین :

 جولیان آسانژ- بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس- که به دلیل انتشار اسناد محرمانه و ایمیل‌های کمیته ملی دموکرات‌های آمریکا تحت پیگرد قانونی دادگستری این کشور قرار دارد، اتهامات هیلاری کلینتون را دروغ و از روی «وحشت زدگی» خواند.

آسانژ در واکنش به اظهارات هیلاری کلینتون – نامزد شکست خورده حزب دموکرات آمریکا در انتخابات سال ۲۰۱۶- که او را متهم به همکاری با سازمان اطلاعات روسیه کرده بود، نوشت: «یک نکته درباره کلینتون اشتباه است. آن فقط دروغ‌های دائمی او نیست. آن فقط تهدید‌های پرتلاطم و سرزنش‌های او نیست. دقیق نگاه کنید. آن نکته خیلی تیره‌تر است که بتوان با آن کنار آمد. یک ترس سرد که به ندرت دیده می‌شود.»

کلینتون در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی استرالیا، جولیان آسانژ را یک فرصت‌طلب پوچ‌گرا نامید که برای یک دیکتاتور وجودش ضروریست. او ویکی لیکس را ابزار سازمان اطلاعات روسیه معرفی کرد.

یاد آور می‌شود پس از انتشار ویدئوی اهانت ترامپ به زنان در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، ویکی‌لیکس بیش از ۲۰۰۰ ایمیل از جان پودستا، رئیس سابق کمپین انتخاباتی کلینتون را منتشر کرد که تا حدودی بر محبوبیت کلینتون و روند انتخاب وی تاثیر گذاشت.

 


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

گام‌هایی برای داشتن ذهن خلاق

مرحله‌ی نهایی که شما برای حقیقی و عملی کردن رویا و آرزوی خود باید سپری کنید تغییر نوع نگرش و ذهنیت خودتان است.

آب‌وهوای ایران در پایان قرن ۲۱

گزارشی که روز گذشته در سازمان هواشناسی کشور و در جلسه مشترک با هیات بین‌الدولی تغییر اقلیم (IPCC) مستقر در سازمان ملل متحد از تغییرات اقلیمی ایران ارائه شد، ضمن تشریح آنچه که در نیم‌قرن اخیر بر سر اقلیم ایران آمده است، چشم‌انداز وضعیت آب‌وهوای کشور در پایان قرن حاضر را بر اساس سناریوهای محتمل مبتنی بر مطالعات این هیات بین‌المللی ترسیم کرد. این گزارش تنها به اقلیم ایران محدود نیست،‌ بلکه برای مردم و سیاست‌گذاران دولتی در تمام کشورهای جهان و در تمام قاره‌ها، سه پیام دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، چراکه بی‌توجهی به آن می‌تواند منجر به گرم شدن کره زمین فراتر از حد خطر (۲ درجه سانتی‌گراد) در ۳۰ سال آینده شود و ساکنان این سیاره را با بحران‌های جدی زیست‌محیطی روبه‌رو کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: توله سگ شکنجه شده، دستاویز کارزار انتخاباتی ترکیه شد

توله سگ شکنجه شده، دستاویز کارزار انتخاباتی ترکیه شد | اردوغان اعلام کرده است: در صورت پیروزی اش در انتخابات 24 ماه ژوئن قوانین حقوق حیوانات در ترکیه تغییر می یابد

ویدیو: اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی در سفارت ایران در مسکو

اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی با یک پیانوی قدیمی در سفارت ایران در مسکو/ اینستاگرام مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان