پاسخ جولیان آسانژ به هیلاری کلینتون درباره همکاری با سازمان اطلاعات روسیه

شناسه خبر: 115290 سرویس: جهان دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۳ : ۲۰ : ۰۰
پاسخ جولیان آسانژ به هیلاری کلینتون درباره همکاری با سازمان اطلاعات روسیه
جولیان آسانژ، اتهامات هیلاری کلینتون مبنی بر همکاری وی با سازمان اطلاعات روسیه را دروغ و از روی «وحشت زدگی» خواند.
۵۵آنلاین :

 جولیان آسانژ- بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس- که به دلیل انتشار اسناد محرمانه و ایمیل‌های کمیته ملی دموکرات‌های آمریکا تحت پیگرد قانونی دادگستری این کشور قرار دارد، اتهامات هیلاری کلینتون را دروغ و از روی «وحشت زدگی» خواند.

آسانژ در واکنش به اظهارات هیلاری کلینتون – نامزد شکست خورده حزب دموکرات آمریکا در انتخابات سال ۲۰۱۶- که او را متهم به همکاری با سازمان اطلاعات روسیه کرده بود، نوشت: «یک نکته درباره کلینتون اشتباه است. آن فقط دروغ‌های دائمی او نیست. آن فقط تهدید‌های پرتلاطم و سرزنش‌های او نیست. دقیق نگاه کنید. آن نکته خیلی تیره‌تر است که بتوان با آن کنار آمد. یک ترس سرد که به ندرت دیده می‌شود.»

کلینتون در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی استرالیا، جولیان آسانژ را یک فرصت‌طلب پوچ‌گرا نامید که برای یک دیکتاتور وجودش ضروریست. او ویکی لیکس را ابزار سازمان اطلاعات روسیه معرفی کرد.

یاد آور می‌شود پس از انتشار ویدئوی اهانت ترامپ به زنان در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، ویکی‌لیکس بیش از ۲۰۰۰ ایمیل از جان پودستا، رئیس سابق کمپین انتخاباتی کلینتون را منتشر کرد که تا حدودی بر محبوبیت کلینتون و روند انتخاب وی تاثیر گذاشت.

 


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر