پاسخ جولیان آسانژ به هیلاری کلینتون درباره همکاری با سازمان اطلاعات روسیه

شناسه خبر: 115290 سرویس: جهان دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۳ : ۲۰ : ۰۰
پاسخ جولیان آسانژ به هیلاری کلینتون درباره همکاری با سازمان اطلاعات روسیه
جولیان آسانژ، اتهامات هیلاری کلینتون مبنی بر همکاری وی با سازمان اطلاعات روسیه را دروغ و از روی «وحشت زدگی» خواند.
۵۵آنلاین :

 جولیان آسانژ- بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس- که به دلیل انتشار اسناد محرمانه و ایمیل‌های کمیته ملی دموکرات‌های آمریکا تحت پیگرد قانونی دادگستری این کشور قرار دارد، اتهامات هیلاری کلینتون را دروغ و از روی «وحشت زدگی» خواند.

آسانژ در واکنش به اظهارات هیلاری کلینتون – نامزد شکست خورده حزب دموکرات آمریکا در انتخابات سال ۲۰۱۶- که او را متهم به همکاری با سازمان اطلاعات روسیه کرده بود، نوشت: «یک نکته درباره کلینتون اشتباه است. آن فقط دروغ‌های دائمی او نیست. آن فقط تهدید‌های پرتلاطم و سرزنش‌های او نیست. دقیق نگاه کنید. آن نکته خیلی تیره‌تر است که بتوان با آن کنار آمد. یک ترس سرد که به ندرت دیده می‌شود.»

کلینتون در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی استرالیا، جولیان آسانژ را یک فرصت‌طلب پوچ‌گرا نامید که برای یک دیکتاتور وجودش ضروریست. او ویکی لیکس را ابزار سازمان اطلاعات روسیه معرفی کرد.

یاد آور می‌شود پس از انتشار ویدئوی اهانت ترامپ به زنان در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، ویکی‌لیکس بیش از ۲۰۰۰ ایمیل از جان پودستا، رئیس سابق کمپین انتخاباتی کلینتون را منتشر کرد که تا حدودی بر محبوبیت کلینتون و روند انتخاب وی تاثیر گذاشت.

 


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نکته در مورد محرم های شگفت انگیز ایرانی

احسان محمدی بزرگترین دشمنان هر ایدئولوژی مذهبی یا سیاسی، دوست داران افراطی و اغراق کنندگان آن هستند نه منتقدانش. ظلمی که این دسته به نام عشق در حق واقعه کربلا می کنند، #خلفای_عباسی که حرم امام حسین و یارانش را با خاک یکسان کردند، شخم زدند و بر آن اسب تاختند هم نتوانستند انجام دهند.

چرا زنگنه به الجزایر نرفت؟شکستی دیگر ؟

چرا جلسه JMMC مهم است؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر