نتیجه‌ای یافت نشد.

ویدیو: ولادیمیر زاخاروف در آتش سوزی تئاتر عروسکی خود جان باخت

شناسه خبر: 161220 سرویس: اخبار ویدئویی ، گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۴۰ : ۱۴ : ۰۰
ویدیو: ولادیمیر زاخاروف در آتش سوزی تئاتر عروسکی خود جان باخت
ولادیمیر زاخاروف در آتش سوزی تئاتر عروسکی خود جان باخت.او مهندسی روباتیک خوانده بود اما علایقی او را به سمت نمایش عروسکی و عروسک گردانی کشاند. او سالن تئاترش را خودش ساخته بود و نمایش هایش محبوبیت زیادی داشت و رایگان بود. او در اولمالیق در حومه تاشکند ازبکستان به دنیا آمده بود و در شهر تومسک روسیه در منطقه سیبری زندگی می کرد. در آتش سوزی کارگاهش در حالی که سعی داشت عروسک هایش را نجات دهدجان باخت
۵۵آنلاین :

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ایران در سال ۹۷ چگونه بود؟

شایسته است نگاهی داشته باشیم به اتفاقات سال گذشته. سالی که پیش بینی های مختلفی درباره آن میشد اما حالا باید ببینیم کدام پیش بینی ها و وقایع در این سال در ایران اتفاق افتاده است .

دنیای مادرترزای ایران

اتاق خوابش یک کانکس شش متری است و حمام و دستشویی و آشپزخانه و اتاق جلساتش هم کانکس‌هایی دیگر، یک متری و دو متری و... حالا یک سال و پنج ماه است که اینجا زندگی می‌کند؛ در همین کانکس‌ها در روستای «دماغ سفید» سرپل‌ذهاب کرمانشاه.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر