ولید معلم وارد تهران شد

شناسه خبر: 93103 شنبه ۱۱ دي ۱۳۹۵, ۴۴ : ۱۳ : ۰۰
ولید معلم وارد تهران شد
رییس نهاد امنیت ملی و وزیر امور خارجه سوریه امروز با دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و رایزنی خواهند کرد.
۵۵آنلاین :

 سرلشکر علی مملوک رییس نهاد امنیت ملی و ولید معلم وزیر امور خارجه جمهوری عربی سوریه که به تهران سفر کرده اند بعدازظهر امروز با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی وهماهنگ کننده اقدامات سیاسی، دفاعی و امنیتی ایران با سوریه و روسیه دیدار و گفتگو می کنند.

بررسی آخرین تحولات امنیتی و میدانی در فرایند همکاری مشترک دو کشور در مبارزه با تروریسم تکفیری، تبادل نظر پیرامون اقدامات و ابتکارات سیاسی مشترک برای حفظ آتش بس و ایجاد زمینه برای آغاز گفتگوهای سوری-سوری و اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از بازسازی توان عملیاتی و روحی گروههای تروریستی پس از شکست در حلب از محورهای گفتگوی شمخانی با معلم و مملوک خواهد بود.

گفتنی است با آزادسازی حلب از سوی ارتش سوریه و نیروهای محور مقاومت و در پی آن برگزاری نشست سه جانبه مسکو میان ایران، روسیه و ترکیه، از دیروز در سوریه آتش بس حکم فرما شده است، از این رو رایزنی های میان مقامات تهران و دمشق در این مقطع از زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این حسین کیست....؛؟

این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست، این جمله مختصر ترین و کاملترین جمله ای است که می توان با آن امام حسین علیه السلام را توصیف کرده و پی به عظمتش در عالم بشریت برد، آری واقعاً این حسین کیست؟

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر