وقتی کی‌روش نخواست آینده این پدیده ایرانی خراب شود

شناسه خبر: 130995 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷, ۰۶ : ۱۴ : ۰۰
وقتی کی‌روش نخواست آینده این پدیده ایرانی خراب شود
دانیل ارزانی پدیده ایرانی فوتبال استرالیاست.
۵۵آنلاین :

به تازگی نام یک ایرانی در استرالیا سر زبان ها افتاده است. او دانیل ارزانی است که تکنیک نابی دارد و توانسته در ملبورن سیتی خوش بدرخشد و حتی عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ استرالیا را هم از آن خود کند. با درخشش او خیلی ها منتظر بودند کی روش از احتمال دعوتش به تیم ملی بگوید ولی کارلوس چنین تصمیمی ندارد. حداقل او قبل از جام جهانی نظری روی دعوت از این بازیکن ندارد و اگر هم اتفاقی بیفتد پس از روسیه رخ خواهد داد. کی روش اما دیدگاه جالبی نسبت به این مسئله دارد و به رسانه های استرالیا گفته است: «من باید به این مسئله هم فکر کنم که اگر او را دعوت کردم و شانس بازی در تیم ملی استرالیا را از دست داد و من هم از تیم ملی ایران جدا شدم، آنوقت چه اتفاقی می افتد؟ شاید مربی بعد از من دانیل را دعوت نکرد...» این جمله کی روش به خوبی نشان می دهد او نخواسته تا آینده این بازیکن جوان خراب شود.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امکان پذیری و مطلوبیت هدایت نقدینگی: یک تحلیل انتقادی

چند هفته پیش در مطلب مشترکی با آقای دکتر شهرام معینی (دانشگاه اصفهان) اشاره کردیم که سیاستمداران ایرانی هر وقت می‌خواهند یک راه حل ظاهراً معقول و آسان ولی در واقع سهل و ممتنع برای مشکلات اقتصادی پیشنهاد کنند سراغ «هدایت نقدینگی سرگردان» به سمت «تولید» می‌روند. هر زمانی که تورم مساله اقتصادی کشور باشد، می‌خواهند از این هدایت برای «جذب و دفن» نقدینگی استفاده کنند (گویی نقدینگی در جایی خارج از بانک قابل هدم و دفن است) و هر زمان که مساله رکود مطرح است، می‌خواهند با آن رونق و اشتغال ایجاد کنند.

سراب «وام بدون سود»!

یکی از بانک‌ها در ترفندی تازه ادعا می‌کند تسهیلات با بهره صفر‌درصد می‌دهد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر