نتیجه‌ای یافت نشد.

وقتی کی‌روش نخواست آینده این پدیده ایرانی خراب شود

شناسه خبر: 130995 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷, ۰۶ : ۱۴ : ۰۰
وقتی کی‌روش نخواست آینده این پدیده ایرانی خراب شود
دانیل ارزانی پدیده ایرانی فوتبال استرالیاست.
۵۵آنلاین :

به تازگی نام یک ایرانی در استرالیا سر زبان ها افتاده است. او دانیل ارزانی است که تکنیک نابی دارد و توانسته در ملبورن سیتی خوش بدرخشد و حتی عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ استرالیا را هم از آن خود کند. با درخشش او خیلی ها منتظر بودند کی روش از احتمال دعوتش به تیم ملی بگوید ولی کارلوس چنین تصمیمی ندارد. حداقل او قبل از جام جهانی نظری روی دعوت از این بازیکن ندارد و اگر هم اتفاقی بیفتد پس از روسیه رخ خواهد داد. کی روش اما دیدگاه جالبی نسبت به این مسئله دارد و به رسانه های استرالیا گفته است: «من باید به این مسئله هم فکر کنم که اگر او را دعوت کردم و شانس بازی در تیم ملی استرالیا را از دست داد و من هم از تیم ملی ایران جدا شدم، آنوقت چه اتفاقی می افتد؟ شاید مربی بعد از من دانیل را دعوت نکرد...» این جمله کی روش به خوبی نشان می دهد او نخواسته تا آینده این بازیکن جوان خراب شود.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر