وقتی کی‌روش نخواست آینده این پدیده ایرانی خراب شود

شناسه خبر: 130995 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷, ۰۶ : ۱۴ : ۰۰
وقتی کی‌روش نخواست آینده این پدیده ایرانی خراب شود
دانیل ارزانی پدیده ایرانی فوتبال استرالیاست.
۵۵آنلاین :

به تازگی نام یک ایرانی در استرالیا سر زبان ها افتاده است. او دانیل ارزانی است که تکنیک نابی دارد و توانسته در ملبورن سیتی خوش بدرخشد و حتی عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ استرالیا را هم از آن خود کند. با درخشش او خیلی ها منتظر بودند کی روش از احتمال دعوتش به تیم ملی بگوید ولی کارلوس چنین تصمیمی ندارد. حداقل او قبل از جام جهانی نظری روی دعوت از این بازیکن ندارد و اگر هم اتفاقی بیفتد پس از روسیه رخ خواهد داد. کی روش اما دیدگاه جالبی نسبت به این مسئله دارد و به رسانه های استرالیا گفته است: «من باید به این مسئله هم فکر کنم که اگر او را دعوت کردم و شانس بازی در تیم ملی استرالیا را از دست داد و من هم از تیم ملی ایران جدا شدم، آنوقت چه اتفاقی می افتد؟ شاید مربی بعد از من دانیل را دعوت نکرد...» این جمله کی روش به خوبی نشان می دهد او نخواسته تا آینده این بازیکن جوان خراب شود.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پرندگان کشته می‌شوند تا غریزه شکار ارضا شود؟

گزارشی از چرایی موافقت و مخالفت دادن دو هزار مجوز برای شکار پرندگان تهران

زندگی با فیلتر اینستاگرام

در واقع گویی قاعده‌ای در اینستاگرام شکل گرفته است که بیشتر کاربران صرفاً خوشی و سرخوشی خود را منعکس می‌کنند. حتی وقتی از مرگ هم صحبت می‌کنند تصویر خرما با مغز گردو در داخل یک سینی نقره را به نمایش می‌گذارند...

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر