نتیجه‌ای یافت نشد.

وعده حمایت مالی 9.7 میلیارد دلاری کنفرانس بروکسل برای سوریه

شناسه خبر: 100187 سرویس: جهان پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶, ۱۳ : ۱۵ : ۰۰
وعده حمایت مالی 9.7 میلیارد دلاری کنفرانس بروکسل برای سوریه
بر اساس گزارش مرکز اخبار سازمان ملل متحد در روز پنجشنبه، کشورهای شرکت کننده در کنفرانس سوریه در بروکسل وعده حمایت مالی 9.7 میلیارد دلاری به سوریه را ارائه کردند.
۵۵آنلاین :

 

41 کشور اهدا کننده متعهد شدند در مجموع شش میلیارد دلار برای برنامه های انسان دوستانه ضروری در سال 2017 و 3.7 میلیارد دلار دیگر برای سال 2018 به منظور کمک به مردم سوریه که از سال 2011 از جنگ داخلی رنج می برند اختصاص دهند.
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل نیز در این کنفرانس که در پایتخت بلژیک برگزار شد بر لزوم توجه بیشتر به رنجهای مردم این کشور از سوی جامعه جهانی تاکید کرده و خواهان افزایش حمایت کشورهای دنیا از آنها شد.
کنفرانس بروکسل که به طور مشترک از سوی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، آلمان، کویت، نروژ، قطر و آمریکا برگزار شد روز سه شنبه در بروکسل با تمرکز بر موضوعاتی مانند نیازهای انساندوستانه مردم سوریه و روش های مقاومت پناهندگان و کشورهای میزبان آنها آغاز و شامگاه چهارشنبه با انتشار بیانیه ای به کار خود پایان داد.
' فدریکا موگرینی' مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه در صفحه شخصی خود در توئیتر بر ضرورت تعامل و راه حل سیاسی در موضوع سوریه تاکید کرد. وی همچنین خواستار تداوم مذاکرات سیاسی در ژنو شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر