وزیر دارایی روسیه: دلار به ارزی نامعتبر در تجارت بین‌المللی تبدیل می‌شود

شناسه خبر: 141947 سرویس: سیاست ، اقتصادی يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۷ : ۱۹ : ۰۰
وزیر دارایی روسیه: دلار به ارزی نامعتبر در تجارت بین‌المللی تبدیل می‌شود
وزیر دارایی روسیه گفت دلار آمریکا در حال تبدیل شدن به ابزاری نامعتبر برای پرداخت‌ها در تجارت بین‌المللی است.
۵۵آنلاین :

وزیر دارایی روسیه گفت: دلار آمریکا در حال تبدیل شدن به ابزاری نامعتبر برای پرداخت‌ها در تجارت بین المللی است.

آنتون سیلوانوف در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرد و علاوه بر این، احتمال استفاده از پول‌های ملی به جای دلار در تجارت نفت را منتفی ندانست.

وی در خصوص استفاده از پول‌های ملی خاطر نشان کرد: "من این موضوع را منتفی نمی‌دانم. ما سرمایه گذاری‌های خود در دارایی‌های آمریکا را به شکلی قابل توجه کاهش داده ایم. در واقع دلار که به عنوان پول بین المللی شناخته می‌شود، به ابزاری پر خطر برای پرداخت‌ها تبدیل می‌شود".

با این حال سیلوانوف با اشاره به اینکه دولت روسیه برنامه‌ای برای تعطیلی شرکت‌های آمریکایی در روسیه ندارد، افزود: "در حال حاضر ما برنامه‌ای برای اقدامات محدود کننده یا تعطیلی شرکت‌هایی مانند مک دونالدز نداریم چرا که شهروندان ما در این شرکت‌ها مشغول به کار هستند".


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر