نتیجه‌ای یافت نشد.

وزیر خارجه اسپانیا: برای حفظ برجام تمام تلاش خود را انجام می دهیم

شناسه خبر: 181063 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸, ۰۲ : ۰۰ : ۰۰
وزیر خارجه اسپانیا: برای حفظ برجام تمام تلاش خود را انجام می دهیم
«جوزپ بورل» وزیر امور خارجه اسپانیا روز دوشنبه گفت که اتحادیه اروپا هر آنچه در توان دارد را برای نجات توافق هسته ای با ایران به کار می گیرد و برای تحقق این هدف همکاری با تهران امری ضروری است.
۵۵آنلاین :

به گزارش خبرگزاری افه، بوررل پیش از ورود به شورای وزیران خارجه اروپا افزود: اروپا در حال انجام تمامی تلاش های خود برای جلوگیری از پایان توافق هسته ای است و برای این منظور همکاری با ایران نقشی اساسی دارد.

وی توضیح داد: برای جلوگیری از انسداد اقتصاد ایران و ممکن ساختن ادامه کار شرکت های اروپایی با تهران تمام تلاش خود را انجام می دهیم

وزیر خارجه اسپانیا در عین حال گفت که اما این کار بسیار مشکلی بوده چرا که قوانین آمریکا به شکل فرامرزی و به طریقی که ما آن را به رسمیت نمی شناسیم، سبب ایجاد مشکلاتی برای شرکت های اروپایی می شوند.

بوررل تصریح کرد که اسپانیا وارد اینستکس می شود تا از عدم فعالیت شرکت های اروپایی با ایران جلوگیری به عمل آورد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ماجرای تردد معلمان خصوصی با آمبولانس در پایتخت

یک استاد دانشگاه به آسیب‌ها و حواشی کلاس‌های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده‌ای از معلمین خصوصی با آمبولانس رفت و آمد می‌کنند. این معلم‌های کنکور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند که آنها را از خط ویژه از کلاس اول به کلاس بعدی برسانند که البته این پول در مقابل شهریه‌های هنگفتی که می‌گیرند چیزی نیست. اما آیا دانش آموزان معمولی توان استفاده از چنین معلمانی را دارند؟

این همه مدعی فرهنگی، خود فرهنگ کجاست؟

نیوزلند به دنبال پرداخت حقوق کارمندها با ارز دیجیتال است ولی ما هنوز دنبال اثبات فضای Cyber به اژدهای هفت سر هستیم و مدام می جنگیم و زخمی می دهیم که سری از این سرها را ببریم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر