وزیر بهداشت: مشکل تامین دارو در کشور نداریم

شناسه خبر: 137678 جمعه ۸ تير ۱۳۹۷, ۳۰ : ۱۴ : ۰۰
وزیر بهداشت: مشکل تامین دارو در کشور نداریم
وزیر بهداشت گفت: مشکل تامین دارو نداریم و پیش بینی‌های لازم نیز انجام شده است مردم نیز صبور باشند.
۵۵آنلاین :

حسن قاضی زاده هاشمی ظهر جمعه در حاشیه افتتاح بیمارستان کوار در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هیچگونه مشکل تامین دارو بیماران خاص نداریم افزود: هماهنگی‌های لازم انجام شده و روزانه کمیته‌ای مشخص وضعیت دارو را بررسی می‌کند و خود من هم حداقل هفته‌ای ۱۰ ساعت در این خصوص وقت می‌گذارم در دانشگاه شیراز هم این بررسی‌ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: تحریم‌ها مشکلی برای دارو‌های مورد نیاز ایجاد نخواهد کرد، اما ما نیز پیش بینی‌های لازم را انجام داده ایم.

وزیر بهداشت در خصوص وضعیت درمان در کشور نیز گفت: وضعیت درمان در مقایسه با گذشته بهتر است، اما کمبود‌هایی داریم که به طور حتم برطرف می‌شود.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: همه ملت ایران کمر همت بستیم و جای نگرانی نخواهد بود و جایی نرفت که طی این چند سال ساخت و سازی نشده باشد.

وی یادآور شد: مردم مراقبت کنند که مریض نشوند و اگر هم شدند در حد توان تلاش می‌کنیم که برطرف شود.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کابینه در دستان نوبخت و دستان بسته جهانگیری

جهانگیری هم اعلام کرده است که دستانش بسته است دست چه کسی باز است مشخص نیست

وقتی آفت ها بلای جان درختان می‌شوند

این روزها محیط زیست در ابعاد مختلف دستخوش تغییرات و ناهنجاری‌های فراوان است. از سوی دیگر انسان هم هیچ تلاشی برای نجات این موهبت الهی ندارد. با بررسی وضعیت جنگل‌های کشور باید گفت که در سال‌های اخیر بسیاری از جنگل‌ها در خطر آتش‌سوزی قرار گرفته‌اند. در دی ۹۶، فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: سالانه به‌طور میانگین حدود ۱۵ هزار هکتار از جنگل‌های ایران دچار آتش‌سوزی می‌شود که خسارت‌های جبران‌ناپذیری به منابع طبیعی وارد می‌کند. قاسم سبزعلی اظهار کرد: سال‌جاری یک هزار میلیارد ریال برای تجهیز یگان‌های حفاظت منابع طبیعی کشور اختصاص داده شد که جذب آن می‌تواند سبب هم‌افزایی هر چه بیشتر در عرصه منابع طبیعی شود. او بیان کرد: میزان وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع کشور از ابتدای سال‌جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال ۹۵، حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است. حال این بار آفت بلای جان جنگل‌های کشور شده است. در بهمن ۹۶، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی گیلان گفت: سالانه ۳۵ میلیون هکتار جنگل در اثر خسارت آفات و بیماری ها از بین می رود که ناشی از تغییر اقلیم و افزایش روند تجارت جهانی تولید چوب است. محمود هوشیار فرد اظهار کرد: گرم شدن و خشکی اقلیم می تواند بر بسیاری از عرصه ها که با آن مواجه هستیم، تاثیر بگذارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: چرا این بیابان بزرگ در اوکراین مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است؟

ویدیو: موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم

موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم. هفت سال از مرگ غلام رسول دینارزهی از قله های موسیقی بلوچستان گذشت. درباره او بیش تر بدانیم. ببینید!

خبرها

بیشتر