نتیجه‌ای یافت نشد.

وزیر انرژی روسیه: وضعیت و میزان تولید نفت دست ترامپ نیست

شناسه خبر: 153016 سرویس: گوناگون پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۴۹ : ۱۷ : ۰۰
وزیر انرژی روسیه: وضعیت و میزان تولید نفت دست ترامپ نیست
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که وضعیت بازار ملاک بررسی و میزان استخراج نفت است و این رئیس جمهوری آمریکا نیست که با دیدگاه یا اهداف خود وضعیت بازار را مشخص کند.
۵۵آنلاین :

الکساندر نوواک اعلام کرد: اعضا و شرکت کنندگان نشست اوپک در بررسی کاهش احتمالی استخراج نفت بر اساس پیام ها و اظهار نظرات دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تصمیم گیری نمی کنند.
وی با اشاره به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی روسیه به خصوص در فصل زمستان افزود: کاهش استخراج نفت برای روسیه نسبت به دیگر کشورها سخت تر است.
روز چهارشنبه در وین نشست کمیته نظارت وزرای اوپک تشکیل شد و هدف از آن تهیه طرح اولیه برای وضعیت کاهش استخراج نفت و میزان آن به منظور تنظیم بازار نفت اعلام شد.
این طرح امروز پنجشنبه در کنفرانس اوپک مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 
وزیر انرژی روسیه دیروز نیز با محمد بارکیندو دبیر کل اوپک در وین دیدار کرد. 
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دیروز در پیامی ابراز امیدواری کرد که اعضای اوپک با طرح کاهش استخراج نفت موافقت نکنند.
گفته می شود، اوپک کاهش از قبل برنامه ریزی شده استخراج نفت را منوط به همکاری روسیه کره است.
بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ایران نیز درباره مواضع ایران در نشست 175 اوپک به سابقه تاریخی ایران در حمایت از اوپک و مواضع آن برای ثبات بازار اشاره کرد و گفت: همانطور که پیشتر نیز گفتم، در این مقطع و تا زمانی که تحریم‌ها ادامه دارد، ایران در هیچ توافقی درخصوص تولید نفت اوپک شرکت نمی‌کند و باید از هر تصمیمی درخصوص سطح تولید مستثنی باشد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ایران در سال ۹۷ چگونه بود؟

شایسته است نگاهی داشته باشیم به اتفاقات سال گذشته. سالی که پیش بینی های مختلفی درباره آن میشد اما حالا باید ببینیم کدام پیش بینی ها و وقایع در این سال در ایران اتفاق افتاده است .

دنیای مادرترزای ایران

اتاق خوابش یک کانکس شش متری است و حمام و دستشویی و آشپزخانه و اتاق جلساتش هم کانکس‌هایی دیگر، یک متری و دو متری و... حالا یک سال و پنج ماه است که اینجا زندگی می‌کند؛ در همین کانکس‌ها در روستای «دماغ سفید» سرپل‌ذهاب کرمانشاه.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر