وزارت دفاع انگلیس از ربات‌هایی با کاربرد نظامی برای میدان جنگ، رونمایی کرد

شناسه خبر: 145910 سرویس: جهان ، سیاست دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷, ۲۳ : ۱۷ : ۰۰
وزارت دفاع انگلیس از ربات‌هایی با کاربرد نظامی برای میدان جنگ، رونمایی کرد
انگلیس با همراهی متحدانش کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند یک فناوری هوش مصنوعی انگلیسی را برای استفاده در میدان جنگ، با موفقیت آزمایش کردند.
۵۵آنلاین :

انگلیس توانسته است یک مجموعه جدید از ربات‌های نظامی را با موفقیت ساخته و آزمایش کند.

به نوشته روزنامه «اکسپرس»، ربات‌های نظامی به سربازان انگلیسی این قابلیت را می‌دهند که در مبارزه با دشمن عملکرد بهتری داشته و با سرعت و امنیت بیشتری، واکنش نشان دهند.

این فناوری هوش مصنوعی ارتش انگلیس که «ساپیِنت» نام گرفته است، قادر خواهد بود صحنه جنگ را بررسی کرده و دشمنان مخفی را شناسایی کند.

وزارت دفاع انگلیس گفته است این فناوری انقلابی در قابلیت‌های تهاجمی خواهد بود و از خطای انسانی کاسته و به سربازان اجازه می‌دهد آزاد و با امنیت در زمین جنگ حرکت کنند.

انگلیس این ربات‌ها را در شهر «مونترال» کانادا امتحان کرد و نیروهای «فایو آیز» شامل نیروهای انگلیسی، کانادایی،‌آمریکایی،‌استرالیایی، نیوزلندی این فناوری نظامی را امتحان کرده‌اند. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ضرورت پاسخگویی هایپر استار به وضعیت کاری کارمندانش

این مطلب در فشای مجازی توسط مجله هنری ژوان منتشر شده است که ۵۵ آنلاین آمادگی دارد جوابیه هایپر استار و فروشگاه های مشابه را منتشر کند .

بانک‌های خصوصی با اقتصاد ایران چه کردند

بخش عمده‌ای از بحران مالی ایران و تبعات آن، که میلیون‌ها انسان را به ورطه فقر کشانده، مربوط به بانک‌های خصوصی است؛ بانک‌هایی که بی‌ضابطه به وجود آمده‌اند و با رابطه به فعالیت مخرب خود ادامه می‌دهند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر