نتیجه‌ای یافت نشد.

وزارت دفاع انگلیس از ربات‌هایی با کاربرد نظامی برای میدان جنگ، رونمایی کرد

شناسه خبر: 145910 سرویس: جهان ، سیاست دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷, ۲۳ : ۱۷ : ۰۰
وزارت دفاع انگلیس از ربات‌هایی با کاربرد نظامی برای میدان جنگ، رونمایی کرد
انگلیس با همراهی متحدانش کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند یک فناوری هوش مصنوعی انگلیسی را برای استفاده در میدان جنگ، با موفقیت آزمایش کردند.
۵۵آنلاین :

انگلیس توانسته است یک مجموعه جدید از ربات‌های نظامی را با موفقیت ساخته و آزمایش کند.

به نوشته روزنامه «اکسپرس»، ربات‌های نظامی به سربازان انگلیسی این قابلیت را می‌دهند که در مبارزه با دشمن عملکرد بهتری داشته و با سرعت و امنیت بیشتری، واکنش نشان دهند.

این فناوری هوش مصنوعی ارتش انگلیس که «ساپیِنت» نام گرفته است، قادر خواهد بود صحنه جنگ را بررسی کرده و دشمنان مخفی را شناسایی کند.

وزارت دفاع انگلیس گفته است این فناوری انقلابی در قابلیت‌های تهاجمی خواهد بود و از خطای انسانی کاسته و به سربازان اجازه می‌دهد آزاد و با امنیت در زمین جنگ حرکت کنند.

انگلیس این ربات‌ها را در شهر «مونترال» کانادا امتحان کرد و نیروهای «فایو آیز» شامل نیروهای انگلیسی، کانادایی،‌آمریکایی،‌استرالیایی، نیوزلندی این فناوری نظامی را امتحان کرده‌اند. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

متهم اصلی بحران گوسفند

آقای سیاست‌گذار تصور می‌کند گوشت ارزان فقط با دلار ارزان امکان‌پذیر است. اما فراموش می‌کند که هزینه فرصت دلاری که با شعبده‌بازی حسابداری برای واردات گوشت ۴۲۰۰ تومان محاسبه می‌شود، درواقع همان ۱۳ هزار تومان است.

سرنوشت عجیب نوجوان چابهاری ساسان پرکان

مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی 150 هزار تومان باید درگیر آن باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: «افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال

«افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال این هتل که 2021 افتتاح خواهد شد، کنار یخچال طبیعی Svartisen ساخته می شود و از انرژی پاک استفاده کرده تا در مقایسه با سایر هتل ها هزینه کمتری برای سوخت خواهد پرداخت.

ویدیو: انفجارخودروی پیکان هنگام سوخت گیری با کپسول گاز !

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر