نتیجه‌ای یافت نشد.

وزارت دفاع انگلیس از ربات‌هایی با کاربرد نظامی برای میدان جنگ، رونمایی کرد

شناسه خبر: 145910 سرویس: جهان ، سیاست دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷, ۲۳ : ۱۷ : ۰۰
وزارت دفاع انگلیس از ربات‌هایی با کاربرد نظامی برای میدان جنگ، رونمایی کرد
انگلیس با همراهی متحدانش کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند یک فناوری هوش مصنوعی انگلیسی را برای استفاده در میدان جنگ، با موفقیت آزمایش کردند.
۵۵آنلاین :

انگلیس توانسته است یک مجموعه جدید از ربات‌های نظامی را با موفقیت ساخته و آزمایش کند.

به نوشته روزنامه «اکسپرس»، ربات‌های نظامی به سربازان انگلیسی این قابلیت را می‌دهند که در مبارزه با دشمن عملکرد بهتری داشته و با سرعت و امنیت بیشتری، واکنش نشان دهند.

این فناوری هوش مصنوعی ارتش انگلیس که «ساپیِنت» نام گرفته است، قادر خواهد بود صحنه جنگ را بررسی کرده و دشمنان مخفی را شناسایی کند.

وزارت دفاع انگلیس گفته است این فناوری انقلابی در قابلیت‌های تهاجمی خواهد بود و از خطای انسانی کاسته و به سربازان اجازه می‌دهد آزاد و با امنیت در زمین جنگ حرکت کنند.

انگلیس این ربات‌ها را در شهر «مونترال» کانادا امتحان کرد و نیروهای «فایو آیز» شامل نیروهای انگلیسی، کانادایی،‌آمریکایی،‌استرالیایی، نیوزلندی این فناوری نظامی را امتحان کرده‌اند. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر