نتیجه‌ای یافت نشد.

وزارت بازرگانی چین: اقدامات تجاری آمریکا مغایر با قوانین سازمان تجارت جهانی است

شناسه خبر: 135191 سرویس: جهان ، سیاست پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶ : ۰۹ : ۰۰
وزارت بازرگانی چین: اقدامات تجاری آمریکا مغایر با قوانین سازمان تجارت جهانی است
وزارت بازرگانی چین تدابیر آمریکا را بر ضد سرمایه‌گذاری پکن مغایر با قوانین و مقررات سازمان تجارت جهانی توصیف کرد.
۵۵آنلاین :

وزارت بازرگانی چین روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای تدابیر آمریکا را بر ضد سرمایه‌گذاری چین مغایر با قوانین و مقررات سازمان تجارت جهانی توصیف و اعلام کرد چین حق اتخاذ اقدام متقابل را برای خود محفوظ می داند.

گائو فنگ، سخنگوی وزارت بازرگانی چین امروز با شرکت در کنفرانس خبری اعلام کرد پکن خواهان تشدید اختلافات تجاری میان چین و آمریکانیست و بر این باور است دو کشور از ظرفیت بالقوه برای همکاری دوجانبه برخوردارند.

در پی تنش های تجاری میان دو کشور پس از مذاکرات اوایل این ماه در واشنگتن، آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد هنوز تهدید اعمال تعرفه های گمرکی بر اقلام وارداتی از چین به وقت خود باقی است و آمریکا قصد دارد اعمال محدودیت هایی را بر سرمایه گذاری شرکت‌های چینی در آمریکا مورد بررسی قرار دهد.

واشنگتن روز سه شنبه اعلام کرد هنوز طرح اعمال تعرفه گمرکی 25 درصدی بر 50 میلیارد دلار واردات چینی را در دستور کار خود دارد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر