نتیجه‌ای یافت نشد.

وزارت بازرگانی چین: اقدامات تجاری آمریکا مغایر با قوانین سازمان تجارت جهانی است

شناسه خبر: 135191 سرویس: جهان ، سیاست پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶ : ۰۹ : ۰۰
وزارت بازرگانی چین: اقدامات تجاری آمریکا مغایر با قوانین سازمان تجارت جهانی است
وزارت بازرگانی چین تدابیر آمریکا را بر ضد سرمایه‌گذاری پکن مغایر با قوانین و مقررات سازمان تجارت جهانی توصیف کرد.
۵۵آنلاین :

وزارت بازرگانی چین روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای تدابیر آمریکا را بر ضد سرمایه‌گذاری چین مغایر با قوانین و مقررات سازمان تجارت جهانی توصیف و اعلام کرد چین حق اتخاذ اقدام متقابل را برای خود محفوظ می داند.

گائو فنگ، سخنگوی وزارت بازرگانی چین امروز با شرکت در کنفرانس خبری اعلام کرد پکن خواهان تشدید اختلافات تجاری میان چین و آمریکانیست و بر این باور است دو کشور از ظرفیت بالقوه برای همکاری دوجانبه برخوردارند.

در پی تنش های تجاری میان دو کشور پس از مذاکرات اوایل این ماه در واشنگتن، آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد هنوز تهدید اعمال تعرفه های گمرکی بر اقلام وارداتی از چین به وقت خود باقی است و آمریکا قصد دارد اعمال محدودیت هایی را بر سرمایه گذاری شرکت‌های چینی در آمریکا مورد بررسی قرار دهد.

واشنگتن روز سه شنبه اعلام کرد هنوز طرح اعمال تعرفه گمرکی 25 درصدی بر 50 میلیارد دلار واردات چینی را در دستور کار خود دارد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر