وداع با الکسیس سانچز

شناسه خبر: 122333 سرویس: ورزشی سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۵۸ : ۱۰ : ۰۰
وداع با الکسیس سانچز
امور نهایی انتقال الکسیس سانچز برای پیوستن به منچسترسیتی در حال انجام است و او به زودی آرسنال را ترک می‌کند.
۵۵آنلاین :

به گزارش ایلنا و به نقل از اکسپرس، سران باشگاه منچسترسیتی با توپچی‌های لندن برای بررسی وضعیت قرارداد الکسیس سانچز تماس گرفته‌اند و به دو دلیل قصد دارند امضای قرارداد مهاجمی را که در تابستان آینده بازیکن آزاد می‌شود را در ماه جاری نهایی کنند.

دلیل اول این است که پپ گواردیولا به دنبال جانشین گابریل خسوس است که به دلیل مصدومیت زانو به مد ت دو ماه از میادین دور است و این باعث شده تنها سرخیو آگوئرو را به عنوان مهاجم در اختیار داشته باشد. دومین دلیل هم این است که سانچز می‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند؛ جامی که گواردیولا و باشگاه منچسترسیتی خیلی آن را جدی گرفته‌اند.

آرسنال قیمت سانچز را در تابستان گذشته مشخص کرده بود و به احتمال زیاد این معامله با قیمت 30 میلیون پوند به سرانجام برسد اما قرمزها قصد دارند تا ابتدا جانشین سانچز را مشخص کنند و سپس او را به فروش برسانند. در حال حاضر توماس لمار جدی ترین‌ گزینه تهاجمی آرسنال است که در موناکو حضور دارد.

به گفته اکسپرس انتقال سانچز به جمع سیتیزن‌ها در هفته جاری نهایی می‌شود و او به عنوان خرید جدید به منچسترسیتی می‌پیوندد.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کاخ هخامنشی چرخاب در برازجان

در سال1350خورشیدی،به گونه‌ای ناگهانی و به هنگام کشیدن کانال آب از برازجان به بوشهر در اثر برخورد بیل مکانیکی،شالی‌ستونی در قشری از گل و لای پیدا شد و

آدرس بازندگان بازار دوم دلار

راه‌اندازی بازار دوم دلار اگرچه آرامش را به بازار ارز برگرداند و باعث توقف روند صعودی دلار شد اما برای رانت‌خواران دلار ۴۲۰۰ تومانی خبر خوبی نبود. چرا که آنان را از خوان گسترده رانت محروم کرد و به همین دلیل جوسازی آنان برای بازگشت به سر سفره «تقسیم دلار و سکه ارزان» ادامه دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر