نتیجه‌ای یافت نشد.

واکنش نماینده ایران در اوپک به توئیت ترامپ

شناسه خبر: 138268 سرویس: اقتصادی ، گوناگون پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷, ۰۸ : ۲۳ : ۰۰
واکنش نماینده ایران در اوپک به توئیت ترامپ
نماینده ایران در اوپک گفته است: «توئیت شما قیمت نفت را حداقل 10 دلار بالا برد لطفا اینچنین روش‌ها را متوقف کنید».
۵۵آنلاین :

ترامپ که سیاست کاهش قیمت نفت را دنبال میکند اما تلاش‌هایش نتیجه عکس است، نماینده ایران در اوپک خطاب به ترامپ اعلام کرد: «توئیت شما قیمت نفت را 10 دلار افزایش داد روش‌تان را برای کاهش قیمت نفت متوقف کنید.» به گزارش فارس به نقل از رویترز، حسین کاظم‌پور اردبیلی نماینده ایران در اوپک گفته است دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا که اخیرا در توئیتی اعلام کرده تولیدکنندکان اوپک باعث کاهش قیمت نفت می‌شوند این توئیت خود قیمت نفت را افزایش داد. نماینده ایران در اوپک گفته است: «توئیت شما قیمت نفت را حداقل 10 دلار بالا برد لطفا اینچنین روش‌ها را متوقف کنید». کاظم‌پور‌اردبیلی گفت:‌ترامپ تلاش می‌کرد تا تنش بین ایران و عربستان سعودی را بیشتر کند. نماینده ایران در اوپک از آمریکا خواست در نشست روز جمعه بین ایران با قدرت‌های جهانی در وین اتریش حضور پیدا کند. روز جمعه وزرای خارجه 5 کشور امضا کننده توافق هسته‌ای با مقامات ایرانی در وین اتریش درباره اینکه چگونه برجام را حفظ کنند، بحث و گفت‌وگو خواهند کرد. این نشست پس از خروج آمریکا از برجام برگزار می‌شود. به گزارش فارس؛ ترامپ که سیاست کاهش قیمت نفت را با هدف به زانو در آوردن ایران دنبال می‌کند، اخیرا در توئیتی به کشورهای عضو اوپک تاخته و آنها را مقصر افزایش قیمت دانسته بود. وی از برخی اعضای اوپک مانند عربستان و غیر اوپک مانند روسیه خواسته تا تولید را افزایش دهند تا قیمت کاهش یابد و خلاء نفتی ایران پس از تحریم‌ها جبران شود. 
 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر