نتیجه‌ای یافت نشد.

واکنش نماینده ایران در اوپک به توئیت ترامپ

شناسه خبر: 138268 سرویس: اقتصادی ، گوناگون پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷, ۰۸ : ۲۳ : ۰۰
واکنش نماینده ایران در اوپک به توئیت ترامپ
نماینده ایران در اوپک گفته است: «توئیت شما قیمت نفت را حداقل 10 دلار بالا برد لطفا اینچنین روش‌ها را متوقف کنید».
۵۵آنلاین :

ترامپ که سیاست کاهش قیمت نفت را دنبال میکند اما تلاش‌هایش نتیجه عکس است، نماینده ایران در اوپک خطاب به ترامپ اعلام کرد: «توئیت شما قیمت نفت را 10 دلار افزایش داد روش‌تان را برای کاهش قیمت نفت متوقف کنید.» به گزارش فارس به نقل از رویترز، حسین کاظم‌پور اردبیلی نماینده ایران در اوپک گفته است دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا که اخیرا در توئیتی اعلام کرده تولیدکنندکان اوپک باعث کاهش قیمت نفت می‌شوند این توئیت خود قیمت نفت را افزایش داد. نماینده ایران در اوپک گفته است: «توئیت شما قیمت نفت را حداقل 10 دلار بالا برد لطفا اینچنین روش‌ها را متوقف کنید». کاظم‌پور‌اردبیلی گفت:‌ترامپ تلاش می‌کرد تا تنش بین ایران و عربستان سعودی را بیشتر کند. نماینده ایران در اوپک از آمریکا خواست در نشست روز جمعه بین ایران با قدرت‌های جهانی در وین اتریش حضور پیدا کند. روز جمعه وزرای خارجه 5 کشور امضا کننده توافق هسته‌ای با مقامات ایرانی در وین اتریش درباره اینکه چگونه برجام را حفظ کنند، بحث و گفت‌وگو خواهند کرد. این نشست پس از خروج آمریکا از برجام برگزار می‌شود. به گزارش فارس؛ ترامپ که سیاست کاهش قیمت نفت را با هدف به زانو در آوردن ایران دنبال می‌کند، اخیرا در توئیتی به کشورهای عضو اوپک تاخته و آنها را مقصر افزایش قیمت دانسته بود. وی از برخی اعضای اوپک مانند عربستان و غیر اوپک مانند روسیه خواسته تا تولید را افزایش دهند تا قیمت کاهش یابد و خلاء نفتی ایران پس از تحریم‌ها جبران شود. 
 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر