نتیجه‌ای یافت نشد.

واشنگتن پست: ایرانیان با وجود تهدیدات آمریکا،سالگرد پیروزی انقلاب خود را جشن گرفتند

شناسه خبر: 96228 جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳ : ۱۴ : ۰۰
واشنگتن پست: ایرانیان با وجود تهدیدات آمریکا،سالگرد پیروزی انقلاب خود را جشن گرفتند
روزنامه ' واشنگتن پست' آمریکا در گزارشی نوشت: هزاران نفر از مردم ایران با وجود درگیری های فزاینده این کشور با دولت ترامپ، سالگرد انقلاب خود را جشن گرفتند.
۵۵آنلاین :

 

 این روزنامه آمریکایی امروز(جمعه)وهمزمان باراهپیمایی بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: رهبرعالی ایران از مردم خواسته بود تا با حضور در این راهپیمایی، پاسخ اظهارات تهدید آمیز کاخ سفید را بدهند.
گزارش این روزنامه آمریکایی افزود: تصاویر پخش شده در تلویزیون دولتی ایران، جمعیت انبوهی از مردم را نشان می دهد که نشان های به دست گرفته اند و در خیابان ها راهپیمایی می کنند.
واشنگتن پست درادامه نوشت: شخصیت های بلند پایه ای چون 'قاسم سلیمانی' از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب و 'محمد جواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران در این راهپیمایی حضور داشتند.
مردم انقلابی، شهید پرور و ولایتمدار ایران از 9 صبح امروز (جمعه) راهپیمایی پرشور و با شکوه خود را به مناسبت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران آغاز کردند.
بیش از 6هزار خبرنگار، عکاس و فیلمبردار از رسانه های داخلی و خارجی مراسم 22 بهمن را در سراسر کشور پوشش می دهند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر