نتیجه‌ای یافت نشد.

هوای شهرهای بزرگ پاک و قابل قبول است

شناسه خبر: 170244 سرویس: توسعه ، گوناگون دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۱ : ۲۱ : ۰۰
هوای شهرهای بزرگ پاک و قابل قبول است
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهرهای بزرگ، پرجمعیت، صنعتی و کلانشهرها در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد.
۵۵آنلاین :

شینا انصاری روز دوشنبه ا افزود: هوای شهرهای اردبیل با شاخص 17، رشت 17، کرمانشاه 22، ایلام 24، گرگان 24، تبریز 28، زنجان 28، ارومیه 30، بجنورد 33، قم 34، یاسوج 35، قزوین 38، کرج 41، همدان 41، مشهد 42، بیرجند 44 و سنندج 50 در شرایط پاک قرار دارد.
وی اظهار داشت: همچنین هوای شهرهای زاهدان با شاخص 52، تهران 52، شهرکرد 52، کرمان 54، بوشهر 58، خرم آباد 58، اراک 62، اهواز 65، اصفهان 68، بندرعباس 70، یزد 74 و شیراز 79 در شرایط قابل قبول است.
انصاری درباره وضعیت کیفی هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته گفت: آلاینده های منواکسید کربن با شاخص 21 در شرایط پاک، ازن 52 قابل قبول، دی اکسید نیتروژن 67 قابل قبول، دی اکسید گوگرد 11پاک، ذرات معلق با قطر کمتر از ١٠ میکرون 36 پاک و ذرات معلق با قطر کمتر از دو نیم میکرون 43 پاک است.
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی نیز امروز گفته بود با توجه به اینکه بارش‌های بهاری که بیشتر با رگبار و رعدوبرق همراه است ازاین‌رو امروز احتمال آب‌گرفتگی معابر در مسیر جاده‌های ساحلی خزر وجود دارد.
وی اظهار داشت: امروز در بیشتر مناطق کشور به‌جز جنوب شرق و مرکز بارش باران داریم که در برخی از نقاط با رعدوبرق و وزش باران همراه خواهد بود، با توجه به اینکه افت دما را در نیمه شمالی کشور بین 4 تا 6 درجه شاهد خواهیم بود، در مناطق مرتفع و سردسیر بارش‌ها به شکل برف خواهد بود.
به گفته وی امروز شدت بارش‌ها در جنوب آذربایجان غربی، برخی از نقاط آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، خراسان شمالی، جنوب فارس، نیمه غربی کرمان و غرب سواحل خزر خواهد بود و فردا سه‌شنبه بیشترین بارش‌ها به جنوب شرق کشور کشیده می‌شود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر