نتیجه‌ای یافت نشد.

هوای شهرهای بزرگ پاک و قابل قبول است

شناسه خبر: 170244 سرویس: توسعه ، گوناگون دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۱ : ۲۱ : ۰۰
هوای شهرهای بزرگ پاک و قابل قبول است
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهرهای بزرگ، پرجمعیت، صنعتی و کلانشهرها در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد.
۵۵آنلاین :

شینا انصاری روز دوشنبه ا افزود: هوای شهرهای اردبیل با شاخص 17، رشت 17، کرمانشاه 22، ایلام 24، گرگان 24، تبریز 28، زنجان 28، ارومیه 30، بجنورد 33، قم 34، یاسوج 35، قزوین 38، کرج 41، همدان 41، مشهد 42، بیرجند 44 و سنندج 50 در شرایط پاک قرار دارد.
وی اظهار داشت: همچنین هوای شهرهای زاهدان با شاخص 52، تهران 52، شهرکرد 52، کرمان 54، بوشهر 58، خرم آباد 58، اراک 62، اهواز 65، اصفهان 68، بندرعباس 70، یزد 74 و شیراز 79 در شرایط قابل قبول است.
انصاری درباره وضعیت کیفی هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته گفت: آلاینده های منواکسید کربن با شاخص 21 در شرایط پاک، ازن 52 قابل قبول، دی اکسید نیتروژن 67 قابل قبول، دی اکسید گوگرد 11پاک، ذرات معلق با قطر کمتر از ١٠ میکرون 36 پاک و ذرات معلق با قطر کمتر از دو نیم میکرون 43 پاک است.
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی نیز امروز گفته بود با توجه به اینکه بارش‌های بهاری که بیشتر با رگبار و رعدوبرق همراه است ازاین‌رو امروز احتمال آب‌گرفتگی معابر در مسیر جاده‌های ساحلی خزر وجود دارد.
وی اظهار داشت: امروز در بیشتر مناطق کشور به‌جز جنوب شرق و مرکز بارش باران داریم که در برخی از نقاط با رعدوبرق و وزش باران همراه خواهد بود، با توجه به اینکه افت دما را در نیمه شمالی کشور بین 4 تا 6 درجه شاهد خواهیم بود، در مناطق مرتفع و سردسیر بارش‌ها به شکل برف خواهد بود.
به گفته وی امروز شدت بارش‌ها در جنوب آذربایجان غربی، برخی از نقاط آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، خراسان شمالی، جنوب فارس، نیمه غربی کرمان و غرب سواحل خزر خواهد بود و فردا سه‌شنبه بیشترین بارش‌ها به جنوب شرق کشور کشیده می‌شود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر