هم گروه های ایران در جام ملت ها مشخص شدند

شناسه خبر: 133117 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۱۵ : ۲۱ : ۰۰
هم گروه های ایران در جام ملت ها مشخص شدند
مراسم قرعه کشی جام ملتهای آسیا 2019 برگزار شد و تیم ملی ایران حریفان خود را در این تورنمنت شناخت.
۵۵آنلاین :

در ابتدای این مراسم، اسطوره های چند کشور آسیایی روی سن دعوت شدند تا مراسم قرعه کشی را انجام دهند که در بین آنها علی دایی از ایران با تعریف و تمجید مجریان برنامه به روی سن آمد.  دایی درباره این دوره از رقابت های جام ملت ها گفت: «ما آخرین بار در سال 1976 قهرمانی آسیا شده ایم اما امیدوار هستم که در رقابت های این دوره هم قهرمانی را به مردم ایران هدیه دهیم.»
دایی که می بایست تیم های سید اول و ابرقدرت های آسیا را از ظرف خارج می کرد، در ادامه گفت: «اگر می خواهید قهرمان شوید، فرقی ندارد به چه تیمی می خورید و باید همه را ببرید.»
پس از آن قرعه کشی ها انجام شد که طی آن مشخص شد ویتنام، یمن و عراق، در گروه D با تیم ملی ایران به عنوان سرگروه رقابت می کنند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مهندس غرضی : سیاست خارجی پشت پرده خودفریبی است

نه شرقی و نه غربی تکیه اش به توان مردم داخلی است

خطر کم دانستن

چند روز پیش، ساعتی پس از اعلام رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی توسط شورای محترم نگهبان، قیمت سکه که از صبح آن روز سیر کاهشی داشت، طی دو ساعت ۱۲۰ هزار تومان افزایش یافت و ناظران این افزایش را به تصمیم اتخاذشده شورای نگهبان و نهایتا به FATF مرتبط دانستند. اما داستان جمهوری اسلامی ایران و FATF داستان جدیدی نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: حرکت تحقیرآمیز پوتین با خبرنگار فاکس نیوز

حرکت تحقیرآمیز پوتین با خبرنگار فاکس نیوز | رئیس جمهور روسیه در مقابل مدرکی که خبرنگار فاکس نیوز به آن نشان داد واکنشی تحقیر آمیز نشان داد

ویدیو: متهم ردیف اول پرونده موسسه مالی ثامن الحجج کیست؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر