نتیجه‌ای یافت نشد.

همسان سازی حقوق بازنشستگان150هزار میلیارد ریال نیاز دارد

شناسه خبر: 157986 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۷, ۵۷ : ۱۸ : ۰۰
همسان سازی حقوق بازنشستگان150هزار میلیارد ریال نیاز دارد
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 150 هزار میلیارد ریال برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 98 لازم است و انتظار می رود این اعتبار در بودجه سال آینده از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد.
۵۵آنلاین :

جمشید تقی زاده روز شنبه در جریان آیین آغاز به کار ساخت خانه امید سالمندان در سنندج اظهار داشت: 95.5 درصد از بازنشستگان کشور زیر 30 میلیون ریال حقوق دریافت می کنند و ضروری است افزایش حقوق آنها به صورت جدی پیگیری شود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور اضافه کرد: یک میلیون و 400 هزار نفر بازنشسته کشوری یک عمر برای کشور خدمت کرده اند و باید بهترین ها را برای آنها رقم بزنیم.
تقی زاده افزود: تسهیلات قابل اعطا برای بازنشستگان از طریق صندوق به 400 هزار فقره تا سقف 50 میلیون ریال برای هر بازنشسته در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه چهار هزار میلیارد ریال برای بیمه تکمیلی درمانی بازنشستگان افزایش یافته است، گفت: قرارداد ویژه برای بیمه تکمیلی بازنشستگان بسته شده است و تا 72 ساعت مطالبات پرداخت می شود و بیمارستان های تحت پوشش را نیز افزایش داده ایم.
تقی زاده تاکید کرد: هر استخدامی که در شرکت های صندوق صورت گیرد اولویت استخدام با فرزندان بازنشستگان است که در این راستا و در سه ماهه گذشته 29 نفر از این فرزندان استخدام شده اند.
وی در رابطه با خانه امید در سنندج هم گفت: به محض اینکه شورای شهر و شهرداری سنندج پروانه ساخت را صادر کنند طرح به پیمانکار تحویل داده می شود.
وی افزود: قرار بر این است که این خانه 18 ماهه ساخته شود اما در صورتی که پیمانکاری مناسب در نظر گرفته شود می توانیم آن را یک ساله به اتمام برسانیم.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

قانون پایستگی مدیریت

ما در شرایطی هستیم که نسل پیشین مدیران که چهل سال است در سطح اول مدیریت جا خوش کرده‌اند، توان اجرایی خود را به شکل آشکاری از دست داده‌اند و در عین حال، پشتوانه‌سازی وسیع برای جایگزینی این مدیران هم صورت نگرفته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تعقیب و گریز گشت پلیس آگاهی پایتخت

ویدیو: کار خوب یک کودک

امروز شما چی کار کردی؟ -آشغالای روی زمین که آدم بدا ریختنو جمع کردم.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر