نتیجه‌ای یافت نشد.

هشدار ترامپ به مدیر برکنار شده اف بی‌آی

شناسه خبر: 102707 جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶, ۵۸ : ۲۳ : ۰۰
هشدار ترامپ به مدیر برکنار شده اف بی‌آی
«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه به «جیمز کومی» مدیر برکنار شده اف بی آی هشدار داد که جزئیات مذاکراتشان را در اختیار رسانه‌ها قرار ندهد.
۵۵آنلاین :

 ترامپ در حساب خود توییت کرد: جیمز کومی بهتر است امیدوار باشد که قبل از افشاگری برای مطبوعات، نوارهایی از مکالمات ما وجود نداشته باشد.
برخی گزارش‌ها حاکی است که مدیران فعلی و پیشین اف بی آی با ترامپ در شرح جلسه ملاقات‌اش با کومی در اوایل سال جاری، اختلاف نظر داشتند. 
ترامپ روز پنجشنبه در مصاحبه ای به شبکه تلویزیونی ان بی سی گفت که کومی از وی برای شرکت در ضیافت شام درخواست کرد تا در جریان آن خواستار حفظ مقام ریاست خود در اف بی‌آی شود.
ترامپ همچنین یادآور شد که کومی به وی سه مرتبه گفته است که در معرض تحقیقات اف بی‌آی قرار ندارد. 
این در حالی است که مقام‌های اف بی آی خلاف صحبت‌های ترامپ، سخن می‌گویند و جلسه شام را درخواست کاخ سفید بیان می کنند.
همچنین به گفته یک مقام ارشد سابق اف بی آی، کومی هرگز به رئیس جمهوری نگفته است که در معرض تحقیقات قرار ندارد.
ترامپ همچنین امروز (جمعه) در توییت دیگری اتهام تبانی بین کمپین ریاست جمهوری وی و روسیه را رد و تکرار کرد که این داستان سرایی، کار دمکرات‌ها است.
ترامپ توییت کرد: باز هم، این داستان که بین روس‌ها و کمپین ترامپ تبانی برقرار شده، ساخته و پرداخته دمکرات‌ها است تا شکست خود در انتخابات را توجیه کنند. 
در همین حال، رئیس جمهوری آمریکا در توییت دیگری باز هم عبارت 'رسانه های جعلی' را به کار برد. وی به طور معمول رسانه‌های خبری مسئول پوشش اخبار دولت خود را جعلی می نامد.
وی همچنین روز جمعه توییتی نیز در مورد چین منتشر کرد و نوشت، چین سرانجام مرزهایش را به روی گوشت گاو آمریکا باز می کند.
به موجب توافق تجاری میان آمریکا و چین، پای گوشت دام و طیور چین نیز به سوپرمارکت‌های آمریکایی باز می‌شود. 
مقام‌های دولت ترامپ این توافق را به عنوان پیشرفتی قابل توجه در جهت تقویت صادرات آمریکا و بستن شکاف تجاری آمریکا با دومین اقتصاد بزرگ جهان، مورد تمجید قرار داده اند. 
ترامپ توییت کرد: چین موافقت کرد که به آمریکا امکان داده شود گوشت گاو عرضه کند و دیگر تولیدات اصلی بار دیگر سر از چین درآورد. این، اخبار واقعی است! 
 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر