هشت کیلوگرم تریاک در همدان کشف شد

شناسه خبر: 153207 سرویس: اجتماعی ، گوناگون شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۵۱ : ۱۹ : ۰۰
هشت کیلوگرم تریاک در همدان کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: ماموران این نیرو در یک عملیات موفق به کشف هشت کیلوگرم تریاک که در یک دستگاه خودرو جا سازی شده بود؛ شدند.
۵۵آنلاین :

سرهنگ هادی قزوینه روز شنبه 2 قاچاقچی در یک از روستاهای همدان اقدام به جاسازی موادمخدر در یک خودرو کرده بودند.
وی اضافه کرد: عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر مخفیگاه قاچاقچیان را شناسایی کرده و با ورود به منزل متهمان و بازرسی از خودروی پارک شده در این خانه مسکونی هشت کیلوگرم تریاک کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر، پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری دهند.

** کشف هروئین در عملیات فرا استانی
سرهنگ قزوینه ادامه داد: به دنبال انجام کارهای اطلاعاتی چند ماهه بر روی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر دریافتیم که آنها قصد انتقال موادمخدر به استان های غربی را دارند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان ادامه داد: ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه، قاچاقچیان را در منزلی در شهرستان کنگاور شناسایی و دستگیر کردند.
وی اضافه کرد: در جریان بازرسی از این منزل مسکونی چهار کیلوگرم موادمخدر صنعتی هروئین با لفافه کشف و 2 متهم دستگیر شدند.
بیش از چهار تن و 600 کیلوگرم انواع مواد مخدر امسال در همدان کشف شده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر