هشت کیلوگرم تریاک در همدان کشف شد

شناسه خبر: 153207 سرویس: اجتماعی ، گوناگون شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۵۱ : ۱۹ : ۰۰
هشت کیلوگرم تریاک در همدان کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: ماموران این نیرو در یک عملیات موفق به کشف هشت کیلوگرم تریاک که در یک دستگاه خودرو جا سازی شده بود؛ شدند.
۵۵آنلاین :

سرهنگ هادی قزوینه روز شنبه 2 قاچاقچی در یک از روستاهای همدان اقدام به جاسازی موادمخدر در یک خودرو کرده بودند.
وی اضافه کرد: عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر مخفیگاه قاچاقچیان را شناسایی کرده و با ورود به منزل متهمان و بازرسی از خودروی پارک شده در این خانه مسکونی هشت کیلوگرم تریاک کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر، پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری دهند.

** کشف هروئین در عملیات فرا استانی
سرهنگ قزوینه ادامه داد: به دنبال انجام کارهای اطلاعاتی چند ماهه بر روی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر دریافتیم که آنها قصد انتقال موادمخدر به استان های غربی را دارند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان ادامه داد: ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه، قاچاقچیان را در منزلی در شهرستان کنگاور شناسایی و دستگیر کردند.
وی اضافه کرد: در جریان بازرسی از این منزل مسکونی چهار کیلوگرم موادمخدر صنعتی هروئین با لفافه کشف و 2 متهم دستگیر شدند.
بیش از چهار تن و 600 کیلوگرم انواع مواد مخدر امسال در همدان کشف شده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر