نتیجه‌ای یافت نشد.

هر کشوری که در«۵جی» رهبر شود، بر جهان حکم خواهد راند

شناسه خبر: 162038 سرویس: توسعه ، گوناگون دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۰ : ۲۳ : ۰۰
هر کشوری که در«۵جی» رهبر شود، بر جهان حکم خواهد راند
ژنرال جیمز جونز، مشاور امنیت ملی اوباما گفت چین از آمریکا در بحث تجارت ۵ جی جلوتر است.
۵۵آنلاین :

این مقام آمریکایی که در کنفرانس امنیت مونیخ صحبت می‌کرد افزود هوآوی با قیمت پایین تجهیزات نسل پنجم را به کشورها پیشنهاد داده است و این عامل باعث شده تا انگیزه سرمایه‌گذاری بیشتری به وجود آید.{لینک}

به گفته این ژنرال آمریکایی رهبری در ۵ جی بسیار مهم است که به‌عنوان نسل بعدی شبکه‌های بی‌سیم، تمام سیستم‌ها از سیستم بانکی گرفته تا پزشکی روی آن مستقر خواهد شد و شهرهای هوشمند مبتنی بر ۵ جی خواهند بود. ۵ جی می‌تواند پیک دیتا را ۲۰ برابر سریع‌تر از ۴ جی مدیریت و هندل کند. بنابراین تجارت‌های جدید و توانایی‌های تجاری جدیدی بر مبنای ۵ جی شکل خواهد گرفت.

این مقام آمریکایی که رد زمان جرج بوش نیز فرمانده ناتو در اروپا بود تأکید کرد ۵ جی آمریکا را امن‌تر خواهد کرد و مردم مکالمه امن انجام داده و کمپانی‌ها اسرار و ثبت اختراعات خود را حفظ کرده و حکومت در نهایت امن‌تر شود.

دولت آمریکا با پس زدن تجهیزات هوآوی و ZTE با رقبای اروپایی درزمینهٔ ۵ جی وارد مذاکره شده است تا آنتن‌های مخابراتی اریکسون، نوکیا و ... را به‌جای تجهیزات چینی در کشور خود نصب کند.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیش‌لرزه بیکاری کارگران در سال ۹۸

تصمیم شورای عالی کار برای افزایش دستمزد، می­تواند به منزله یک پیش‌­لرزه برای جامعه کارگری در سال آینده باشد.

بایدها و نبایدهای دید و بازدید نوروزی

از ارسال پیام تبریک کیلویی خودداری کنیم. Send to all پیام قطعا" فقط باعث خوشحالی مخابرات می شود. اگر کسی برایمان عزیز است جداگانه به او پیام بدهیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر