نتیجه‌ای یافت نشد.

هر کشوری که در«۵جی» رهبر شود، بر جهان حکم خواهد راند

شناسه خبر: 162038 سرویس: توسعه ، گوناگون دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۰ : ۲۳ : ۰۰
هر کشوری که در«۵جی» رهبر شود، بر جهان حکم خواهد راند
ژنرال جیمز جونز، مشاور امنیت ملی اوباما گفت چین از آمریکا در بحث تجارت ۵ جی جلوتر است.
۵۵آنلاین :

این مقام آمریکایی که در کنفرانس امنیت مونیخ صحبت می‌کرد افزود هوآوی با قیمت پایین تجهیزات نسل پنجم را به کشورها پیشنهاد داده است و این عامل باعث شده تا انگیزه سرمایه‌گذاری بیشتری به وجود آید.{لینک}

به گفته این ژنرال آمریکایی رهبری در ۵ جی بسیار مهم است که به‌عنوان نسل بعدی شبکه‌های بی‌سیم، تمام سیستم‌ها از سیستم بانکی گرفته تا پزشکی روی آن مستقر خواهد شد و شهرهای هوشمند مبتنی بر ۵ جی خواهند بود. ۵ جی می‌تواند پیک دیتا را ۲۰ برابر سریع‌تر از ۴ جی مدیریت و هندل کند. بنابراین تجارت‌های جدید و توانایی‌های تجاری جدیدی بر مبنای ۵ جی شکل خواهد گرفت.

این مقام آمریکایی که رد زمان جرج بوش نیز فرمانده ناتو در اروپا بود تأکید کرد ۵ جی آمریکا را امن‌تر خواهد کرد و مردم مکالمه امن انجام داده و کمپانی‌ها اسرار و ثبت اختراعات خود را حفظ کرده و حکومت در نهایت امن‌تر شود.

دولت آمریکا با پس زدن تجهیزات هوآوی و ZTE با رقبای اروپایی درزمینهٔ ۵ جی وارد مذاکره شده است تا آنتن‌های مخابراتی اریکسون، نوکیا و ... را به‌جای تجهیزات چینی در کشور خود نصب کند.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر