هانت: امکان برگزاری همه‌پرسی مجدد بریگزیت وجود ندارد

شناسه خبر: 150069 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۷ : ۰۰
هانت: امکان برگزاری همه‌پرسی مجدد بریگزیت وجود ندارد
وزیر خارجه انگلیس می گوید: امکان ندارد همه‌پرسی مجددی در خصوص بریگزیت برگزار شود.
۵۵آنلاین :

انگلیس تنها شش ماه فرصت ماندن در اتحادیه اروپا را دارد و ماه مارس سال ۲۰۱۹ این کشور برای همیشه از اتحادیه اروپا جدا خواهد شد؛ مگر این که تا آن زمان دولت محافظه‌کار انگلیس استعفا دهد و یا این‌ که تصمیم به برگزاری همه‌پرسی جدید بر سر بریگزیت گرفته شود.

وزیر خارجه دولت محافظه‌کار انگلیس که در پاریس با همتای فرانسوی خود دیدار می‌کرد، گفت که انگلیس با وجود خروج از اتحادیه اروپا هیچ‌گاه روابط تجاری و اقتصادی خود با اتحادیه اروپا را قطع نخواهد کرد.

وی اعلام کرد که دولت انگلیس راه حل خود برای برون‌فت از بحران مذاکرات بریگزیت را اعلام کرده است و این با اتحادیه اروپاست تا در این مورد دقت نظر به خرج دهد تا در صورت امکان مذاکرات بریگزیت هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

جرمی هانت برای حضور در مراسم ویژه صدمین سال پایان جنگ جهانی اول در فرانسه است. وزیر خارجه انگلیس همچنین اعلام کرد که اروپا به جنگ جدیدی نیاز ندارد و باید رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا شرایطی فراهم آورند تا تنش‌ها باعث بروز جنگ و درگیری در داخل قاره سبز نشود.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مادران سخت‌گیر و غیر قابل تحمل، دختران موفقی تحویل جامعه می‌دهند

دانشمندی موسوم به «اریکا جی راکسون رامیرز»، که استاد دانشگاه اسکس نیز هست در نتیجه تحقیقات خود ثابت کرده مادران پرتوقع و سخت‌گیر، دختران کاملا موفقی تحویل جامعه می‌دهند.

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر