هاشم یکه زارع :بنز و هیوندای استاندارد های اجباری ایران را پاس نخواهد کرد

شناسه خبر: 125674 سرویس: گوناگون سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶ : ۱۴ : ۰۰
هاشم یکه زارع :بنز و هیوندای استاندارد های اجباری ایران را پاس نخواهد کرد
مدیر عامل ایران خودرو در جریان همایش صنعت خودروی کشور به شدت از استاندارد های اجباری خودرو ابراز نارضایتی کرد.
۵۵آنلاین :

 آقای هاشم یکه زارع که پس از سخرانی آقایان معظمی و اکبریان به ایراد سخنان خود پرداخت به شدت از قوانین دست و پا گیر وزارت صنعت و سازمان استاندارد گلایه کرد.

ایشان نارضایتی خود را در 4 سئوال کلی به سمع و نظر حضار رساند که مهمترین آنها به وضعیت استادارد های 85 گانه خودرو اشاره داشت.

وی در سئوال خود از مسئولین ذیربط پرسید :چرا استاندارد های موجود فرارتر از استاندارد های جهانی می باشد بطوریکه محصولات معتبر جهانی نظیر بنز و هیوندای که در حال تردد در بازارهای اروپایی و امریکایی هستند نمی تواند از پس از این استاندارد ها بر آیند.

ایشان در ادامه گفت:ما قوانین موجود را بصورت جهشی وضع می کنیم که مشخصا این مهم عملی نیست و باید با برنامه و طبق ضوابط موجود جهانی پیش برویم.


منبع : پردیس خودرو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
Rastgu ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۰:۵۱
مدیر عامل ایران خودرو گه خورد با هفت جد و آبادش، مرتیکه پفیوس احمق
16 11 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

یک «بوچانی» در ایران زندگی می‌کند؟

یوسف علیخانی بعد از اعلام انتشار نسخه فارسی رمان بهروز بوچانی نوشت: از صبح سردرد گرفتم؛ از بس به این فکر کردم که چند نفر کارهای حسین شکربیگی نویسنده ایلامی را خوانده‌اند؟!

روز جهانی زبان مادری

کسانی که در تهران زندگی می‌کنند و از یک منطقه‌ای از ایران آمده‌اند که زبان مادری آنها غیر از فارسی است، با معضلی بزرگ در برخورد با فرزندهایشان مواجه بوده‌اند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر