نتیجه‌ای یافت نشد.

نگرانی آمریکا از افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان

شناسه خبر: 154358 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۲۷ : ۱۱ : ۰۰
نگرانی آمریکا از افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان
یکی از مسئولان وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کشورش امیدوار است دولت آتی لبنان با واشنگتن در تمامی زمینه‌های مهم و مشترک همکاری کند.
۵۵آنلاین :

 یکی از مسئولان وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کشورش امیدوار است دولت آتی لبنان با واشنگتن در تمامی زمینه‌های مهم و مشترک همکاری کند.

رای‌الیوم گزارش داد، یک مسئول در وزارت خارجه آمریکا که خواسته نامش فاش نشود، نسبت به افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان ابراز نگرانی کرده و گفت: امیدواریم که دولت آتی لبنان کشوری باثبات، امن، پایبند به صلح و پاسخگوی نیازهای مردم باشد و باواشنگتن در تمامی زمینه‌های مهم و مشترک میان دو کشور همکاری کند.

طبق گفته سیاستمداران لبنانی، ظرف چند روز آینده یک دولت ائتلافی جدید در این کشور تشکیل می‌شود که امیدها برای پایان یافتن درگیری سیاسی هفت ماهه در این کشور را افزایش داده است.

پیش‌بینی می‌شود که حزب‌الله لبنان برای نخستین بار به جای دو وزیر، سه وزیر معرفی کند که یکی از آن‌ها وزیر بهداشت خواهد بود.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر