نتیجه‌ای یافت نشد.

نگرانی آمریکا از افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان

شناسه خبر: 154358 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۲۷ : ۱۱ : ۰۰
نگرانی آمریکا از افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان
یکی از مسئولان وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کشورش امیدوار است دولت آتی لبنان با واشنگتن در تمامی زمینه‌های مهم و مشترک همکاری کند.
۵۵آنلاین :

 یکی از مسئولان وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کشورش امیدوار است دولت آتی لبنان با واشنگتن در تمامی زمینه‌های مهم و مشترک همکاری کند.

رای‌الیوم گزارش داد، یک مسئول در وزارت خارجه آمریکا که خواسته نامش فاش نشود، نسبت به افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان ابراز نگرانی کرده و گفت: امیدواریم که دولت آتی لبنان کشوری باثبات، امن، پایبند به صلح و پاسخگوی نیازهای مردم باشد و باواشنگتن در تمامی زمینه‌های مهم و مشترک میان دو کشور همکاری کند.

طبق گفته سیاستمداران لبنانی، ظرف چند روز آینده یک دولت ائتلافی جدید در این کشور تشکیل می‌شود که امیدها برای پایان یافتن درگیری سیاسی هفت ماهه در این کشور را افزایش داده است.

پیش‌بینی می‌شود که حزب‌الله لبنان برای نخستین بار به جای دو وزیر، سه وزیر معرفی کند که یکی از آن‌ها وزیر بهداشت خواهد بود.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر