نوکیا گوشی‌های ارزان و مقاوم می‌سازد

شناسه خبر: 181892 سرویس: فناوری ، گوناگون يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸, ۳۴ : ۱۰ : ۰۰
نوکیا گوشی‌های ارزان و مقاوم می‌سازد
نوکیا که زمانی به علت عرضه گوشی‌های ارزان قیمت و مقاوم شهرت داشت، قصد دارد دوباره تولید این نوع گوشی‌ها را با سیستم‌عامل اندروید آغاز کند.
۵۵آنلاین :

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسین ایج، نوکیا بعد از ناکامی‌های مختلف و شکست در عرضه گوشی‌های اندرویدی که در رقابت با آی‌فون و دیگر گوشی‌های اندرویدی دیگر مورد توجه قرار نگرفتند، حالا قصد دارد این بار به تولید گوشی‌های ارزان و میان رده با استفاده از سیستم‌عامل اندروید روی بیاورد. منابع مطلع می‌گویند گوشی‌های یادشده، از نوع گوشی‌های هوشمند نیستند و از نظر ظاهری بیشتر شبیه به گوشی‌های عرضه شده در یک دهه قبل هستند. روی این گوشی‌ها نسخه‌ای تغییر یافته از اندروید نصب شده که استفاده از آن نه با لمس نمایشگر، بلکه با استفاده از دکمه‌های گوشی امکان‌پذیر است. البته وجود آیکون میکروفن در بالای دکمه Home نشان می‌دهد در این گوشی‌ها می‌توان از خدمات Google Assistant برای صدور فرامین صوتی استفاده کرد. گفته می‌شود اولین گوشی نوکیا با چنین ویژگی‌هایی شهریورماه عرضه می‌شود.


منبع : دنیای اقتصاد
برچسب ها
خدماتنوکیا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شاخصِ واقعی پیشرفت چیست؟

(GDP) اندازه ­گیری نخواهد کرد. به­ جای آن، شاخص واقعی پیشرفت (GPI) یا Genuine Progress Index را مبنا قرار خواهد داد. این تصمیم دولت زلاندنو با توجه به تحولات بین­ المللی اتخاذ شده است. طی سه دهه­ ی اخیر ورود چین، هند و برزیل به فرایندهای تولید و خدمات، اقتصاد کشورهای غربی را دچار بحران­ های جدی کرده است.

در شرایط تحریمی چه وضعیتی در انتظار اقتصاد ایران است؟

یکی از سؤالات مهم در شرایط جاری کشور، چشم انداز وضعیت اقتصادی کشور با فرض تداوم تحریم هاست. طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ به دلیل شوک ناشی از تحریم ها و عدم تعادل های کلان اقتصادی، اقتصاد ایران از مسیر ثبات نسبی خارج شد و اگرچه تورم ارقام تجربه شده ای را به ثبت اسانید با این حال رشد اقتصادی منفی تجربه شده و پیاپی در سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ بی سابقه بود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر