نوزاد یک روزه ای در یکی از محله های شهر قروه رها شد

شناسه خبر: 115434 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۵۳ : ۱۵ : ۰۰
نوزاد یک روزه ای در یکی از محله های شهر قروه رها شد
این نوزاد دختر یک روزه در کنار جدول خیابان مطهری قروه رها شده بود که از سوی عوامل شهرداری به زایشگاه بیمارستان شهید بهشتی این شهر تحویل شد.
۵۵آنلاین :

این نوزاد دختر یک روزه در کنار جدول خیابان مطهری قروه رها شده بود که از سوی عوامل شهرداری به زایشگاه بیمارستان شهید بهشتی این شهر تحویل شد.
به گفته یک مسئول آگاه از بیمارستان شهید بهشتی قروه، این نوزاد از عفونت شدید رنج می برد هم اکنون در این مرکز تحت مداوا و درمان قرار گرفته است.
پیگیری های لازم برای یافتن والدین و علت رها شدن این نوزاد از سوی مسئولان مربوطه در دست اقدام است.
انتشار تصاویری از این نوزاد دختر رها شده در فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشت و از آن به دلخراش ترین تصویر سال یاد شده است.
شهرستان قروه با 115 نفر جمعیت در 95 کیلومتری شرق سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.


منبع : جماران
برچسب ها
نوزاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر