نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران ماندگار شد

شناسه خبر: 116952 سرویس: فرهنگ و هنر سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۴۹ : ۰۱ : ۰۰
نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران ماندگار شد
نمایشگاه عکس «ایران، سلام» که در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده بود بنا به درخواست مسئولان مصلای امام خمینی (ره) برای استفاده عموم در شبستان اصلی مصلی ماندگار شد.
۵۵آنلاین :

 نمایشگاه عکس «ایران، سلام» که در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده بود بنا به درخواست مسئولان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و موافقت معاونت امور مطبوعاتی برای استفاده عموم در شبستان اصلی مصلی ماندگار شد.

نمایشگاه عکس «ایران، سلام» با 70 تصویر منتخب از 36 عکاس مطبوعاتی کشور، با محوریت حضور مردم در رویدادهای مهم یکسال گذشته در نمایشگاه مطبوعات برپا شده بود.

براین اساس بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که قرار است از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شود نیز می‌توانند از نمایشگاه عکس «ایران، سلام» دیدن کنند.

همچنین 2 نمایشگاه عکس «مظلومیت میانمار» و «دوستی ایران و چین» نیز که در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برای مردم عرضه شد، در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال نیز دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فقط در ایران اتفاق می افتد

روز گذشته مطلع شدم که سفیر هند در تهران در حین پیاده روی صبحگاهی افتاده و پایش شکسته و یک راننده تاکسی ایرانی به داد وی رسیده وعلاوه بر اینکه سفیر را به بیمارستان رسانده هزینه های اولیه پذیرش بیمارستان را از جیب خود پرداخت کرده.

نگاهی پنج فناوری که می‌توانند جهان را تغییر دهند

دانشمندان و شرکت‌های فناوری در تلاش‌اند از فناوری‌های هوشمندتر برای تغییر و تحول فناوری و زندگی استفاده کنند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : حمله مجدد دراویش گنابادی با خودرو به پلیس

حمله مجدد خودرویی به ماموران پلیس رد درگیری های امشب با دراویش گنابادی در حمله قبلی که با اتوبوس صورت گرفت سه پلیس به شهادت رسیدند. از آمار قربانیان حمله جدید خبری در دست نیست.

ویدیو : حمله دراویش گنابادی به پلیس با اتوبوس

در حمله یک اتوبوس حامی دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران امشب سه مامور نیروی انتظامی شهید شدند و تعدای از دروایش گنابادی هم زخمی شدند . راننده اتبوس و هفت درویش دیگر دستگیر شدند .

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان