نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران ماندگار شد

شناسه خبر: 116952 سرویس: فرهنگ و هنر سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۴۹ : ۰۱ : ۰۰
نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران ماندگار شد
نمایشگاه عکس «ایران، سلام» که در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده بود بنا به درخواست مسئولان مصلای امام خمینی (ره) برای استفاده عموم در شبستان اصلی مصلی ماندگار شد.
۵۵آنلاین :

 نمایشگاه عکس «ایران، سلام» که در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده بود بنا به درخواست مسئولان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و موافقت معاونت امور مطبوعاتی برای استفاده عموم در شبستان اصلی مصلی ماندگار شد.

نمایشگاه عکس «ایران، سلام» با 70 تصویر منتخب از 36 عکاس مطبوعاتی کشور، با محوریت حضور مردم در رویدادهای مهم یکسال گذشته در نمایشگاه مطبوعات برپا شده بود.

براین اساس بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که قرار است از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شود نیز می‌توانند از نمایشگاه عکس «ایران، سلام» دیدن کنند.

همچنین 2 نمایشگاه عکس «مظلومیت میانمار» و «دوستی ایران و چین» نیز که در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برای مردم عرضه شد، در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال نیز دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شغل دوم مردم دنیا!

، «میهمان‌نوازی» شاید توصیف چندان قابل‌باوری نباشد، اما این روزها در هر شهر و کشور اروپایی که قدم بگذارید، خواهید دید که مردم آنجا به هر کاری که مشغول باشند، شغل دومشان میزبانی از توریست‌هایی است که تقریبا همه‌جا پیدا می‌شوند و تمامی هم ندارند.

اين همه ماجرای مافیای خودرو نیست

داستان «مافياي واردات خودرو» يا آنچه اين روزها و در افواه عمومي با عنوان «واردات غيرقانوني يا قاچاق چندين هزار خودروی خارجي» برجسته شده است، پس از گذشت ماه‌ها از طرح آن و تحت فشار افکار عمومي و شايد با پيگيري نهادهاي نظارتي سرانجام و تا اينجاي کار به گزارش وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به رئيس‌جمهور محترم و دستورات رئيس قوه مجريه در هامش اين گزارش خطاب به برخي وزارتخانه‌ها و معاونان خود انجاميد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر