نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران ماندگار شد

شناسه خبر: 116952 سرویس: فرهنگ و هنر سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۴۹ : ۰۱ : ۰۰
نمایشگاه عکس «ایران، سلام» در مصلای تهران ماندگار شد
نمایشگاه عکس «ایران، سلام» که در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده بود بنا به درخواست مسئولان مصلای امام خمینی (ره) برای استفاده عموم در شبستان اصلی مصلی ماندگار شد.
۵۵آنلاین :

 نمایشگاه عکس «ایران، سلام» که در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده بود بنا به درخواست مسئولان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و موافقت معاونت امور مطبوعاتی برای استفاده عموم در شبستان اصلی مصلی ماندگار شد.

نمایشگاه عکس «ایران، سلام» با 70 تصویر منتخب از 36 عکاس مطبوعاتی کشور، با محوریت حضور مردم در رویدادهای مهم یکسال گذشته در نمایشگاه مطبوعات برپا شده بود.

براین اساس بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که قرار است از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شود نیز می‌توانند از نمایشگاه عکس «ایران، سلام» دیدن کنند.

همچنین 2 نمایشگاه عکس «مظلومیت میانمار» و «دوستی ایران و چین» نیز که در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برای مردم عرضه شد، در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال نیز دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

انتقاد غرضی از میزان کارمفید در ادارات

وزیر پست، تلگراف و تلفن دولت سازندگی گفت: از حدود ۱۰ سال گذشته تا کنون معیار های سنجش آمار اشتغال نیز با تغییر مسئولان تغییر کرده است تا جایی که اخیر یکی از مسئولان گفته بود که هر کسی هفته ای یک ساعت هم کار کند جزو افراد شاغل حساب می شود

3 راه برای صرفه‌جویی در زمان

چگونه پول، منابع و مشتریان افراد دیگر، می‌توانند باعث صرفه‌جویی در زمان شوند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دیدار روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه در سوچی

روسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه از توافق برای برگزاری کنگره صلح سوریه خبر دادند که قرار است با هدف پایان دادن به جنگ داخلی ۶ ساله در این کشور با حضور نمایندگان بشار اسد و مخالفان آن برگزار شود.

ویدئو: فرار خطرناک سرباز کره‌شمالی از مرز به کره‌جنوبی

یک سرباز کره شمالی که هنگام فرار از کشور خود در منطقه امنیتی مشترک بین دو کره دستکم ۵ گوله خورده بود، در نهایت خود را به آن سوی مرز رساند و توسط سربازان کره جنوبی نجات یافت.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان