نمایشگاه «روایت‌های من» با نگاهي به آثار عباس كيارستمي

شناسه خبر: 146930 سرویس: NGO ، گوناگون شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷, ۳۶ : ۱۴ : ۰۰
با همكاري موزه مجازي بین‌المللی هنر كودك و آموزشگاه هنرهاي تجسمي بادبادك به مناسبت روز جهانی كودك در مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران برگزار می‌شود.
۵۵آنلاین :

با همكاري موزه مجازي بین‌المللی هنر كودك و آموزشگاه هنرهاي تجسمي بادبادك به مناسبت روز جهانی كودك در مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران برگزار می‌شود.

اين نمايشگاه حاصل پروژه هنرجويان ٦ ساله آموزشگاه هنرهاي تجسمي بادبادك است. اين پروژه با موضوع داستان و داستان‌نویسی آغاز شد. در بخشي از اين پروژه به مناسبت هفته كيارستمي هنرجويان با آثار اين هنرمند آشنا شدند و بر اساس صحنه‌هایی از فیلم‌های اين هنرمند، تصويرسازي، داستان‌گویی و ... داشتند.

اين نمايشگاه همچنين شامل داستان‌ها و تصویرسازی‌های كودكان است.

روز يكشنبه ١٥ مهرماه ساعت ١٤ اين نمايشگاه افتتاح می‌شود؛ و تا جمعه ٢٠ مهرماه ادامه دارد.

از علاقه‌مندان به هنر كودك دعوت می‌کنیم تا از آثار هنرجويان در اين نمايشگاه بازديد كنند.

سایت موزه مجازی: www.childrenartsmuseum.com/ir/   

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر