نظامیان صهیونیست، تظاهرات فلسطینیان خشمگین را سرکوب کردند

شناسه خبر: 119566 پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۵۹ : ۱۵ : ۰۰
نظامیان صهیونیست، تظاهرات فلسطینیان خشمگین را سرکوب کردند
مردم شهرهای مختلف کرانه باختری و قدس دست به تظاهرات گسترده در اعتراض به تصمیم آمریکا علیه قدس زدند و درگیری‌هایی میان آنها و نظامیان صهیونیست رخ داد.
۵۵آنلاین :

شهرهای مختلف کرانه باختری از جمله نابلس، الخلیل، بیت‌لحم و قدس امروز (پنجشنبه) شاهد تظاهرات گسترده علیه تصمیم آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی بودند.

بر اساس گزارش شبکه «الجزیره»،  نظامیان صهیونیست با گاز اشک‌آور و بمب صوتی سعی کردند فلسطنیان خشمگین را متفرق کنند و درگیری‌هایی میان دو طرف در بیت‌لحم رخ داد. 

هلال‌احمر فلسطین اعلام کرد 14 نفر در شهرهای قلقیلیه و طولکرم کرانه باختری دچار حالت خفگی ناشی از استنشاق گاز سمی یا مجروحیت بر اثر اصابت گلوله پلاستیکی شده‌اند.

نوار غزه

جوانان فلسطینی ساکن نوار غزه نیز در نوار مرزی شرق خانیونس (در حدفاصل با فلسطین اشغالی) دست به تظاهرات علیه تصمیم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا علیه قدس زدند.

نظامیان صهیونیست برای متفرق کردن این جوانان به سمت آنها اقدام به تیراندازی کردند که طی آن 3 نفر زخمی شدند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زندگی عادی، حق مسلم ماست

زندگی عادی نه با عزت در تضاد است و نه با منافع ملی و مگر این همه انسان که در کشورهای مختلف جهان، زندگی عادی دارند و بدون استرس های ملی زندگی می کنند، عزت ندارند و به فکر منافع شان نیستند؟!

تلاقي:برخورد نسل ها

اينكه كشور در شرايطي به سر ميبرد كه عملا در داخل،عنصرهاي تقويت كننده ي جامعه،يعني جوانان،چنان در سرخوردگي به سر ميبرند كه ديگر نبايد انتظار داشت شعار و آرمان گرايي،عامل تحرك پذيري و حضور هميشگي آنان در صحنه هاي سياسي و اجتماعي باشد،بايداين نكته را به ما بفهماند كه ما با نسل هايي مواجه هستيم كه هيچ دغدغه اي جز تامين خواسته هاي زندگي روزمره خود ندارند.حق هم دارند!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: محل سقوط بوئینگ ۷۳۷ کوبا

تصاویر مردم محلی از محل سقوط بوئینگ ٧٣٧ كوبا در اطراف فرودگاه خوزه مارتی هاوانا

ویدیو: آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار

آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار از ویدئوهای پربازدید روزهای اخیر در شبکه های مجازی

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان