نظامیان صهیونیست، تظاهرات فلسطینیان خشمگین را سرکوب کردند

شناسه خبر: 119566 پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۵۹ : ۱۵ : ۰۰
نظامیان صهیونیست، تظاهرات فلسطینیان خشمگین را سرکوب کردند
مردم شهرهای مختلف کرانه باختری و قدس دست به تظاهرات گسترده در اعتراض به تصمیم آمریکا علیه قدس زدند و درگیری‌هایی میان آنها و نظامیان صهیونیست رخ داد.
۵۵آنلاین :

شهرهای مختلف کرانه باختری از جمله نابلس، الخلیل، بیت‌لحم و قدس امروز (پنجشنبه) شاهد تظاهرات گسترده علیه تصمیم آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی بودند.

بر اساس گزارش شبکه «الجزیره»،  نظامیان صهیونیست با گاز اشک‌آور و بمب صوتی سعی کردند فلسطنیان خشمگین را متفرق کنند و درگیری‌هایی میان دو طرف در بیت‌لحم رخ داد. 

هلال‌احمر فلسطین اعلام کرد 14 نفر در شهرهای قلقیلیه و طولکرم کرانه باختری دچار حالت خفگی ناشی از استنشاق گاز سمی یا مجروحیت بر اثر اصابت گلوله پلاستیکی شده‌اند.

نوار غزه

جوانان فلسطینی ساکن نوار غزه نیز در نوار مرزی شرق خانیونس (در حدفاصل با فلسطین اشغالی) دست به تظاهرات علیه تصمیم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا علیه قدس زدند.

نظامیان صهیونیست برای متفرق کردن این جوانان به سمت آنها اقدام به تیراندازی کردند که طی آن 3 نفر زخمی شدند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فروش موی سر مردم ونزویلا برای خرید غذا

بسیاری از مردم ونزوئلا در ماه‌های اخیر از این کشور به کلمبیا فرار کرده‌اند فروش موی سر برای خرید غذا

٣ هزار ‌میلیارد دلار منابع ارزی هدر رفت

دولت کره بیشترین منابعش را برای تولید ماشین‌آلات صنایع مادر می‌دهد، چون می‌داند آن صنعت سودآوری نیست اما نیاز اولیه برای توسعه است، پس به این صنعت رانت می‌دهد و بلند هم می‌گوید من به این بخش رانت می‌دهم تا بتواند بستری را برای صنایع دیگر فراهم کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : فاصله نزدیک هواپیمای تهران یاسوج از کنار دنا

تصاویر مربوط به پروازهای قبل است

ویدئو: فیلم انفجار پمپ گاز جاده فتح

مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG سخنگوی آتش نشانی تهران : بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است. در محل حادثه مشاهده شد مخزن یک دستگاه خودروی نیسان به هنگام تزریق گاز CNG به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان