نظامیان آلمانی در کویت مستقر شدند

شناسه خبر: 91681 سرویس: جهان يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۷ : ۱۴ : ۰۰
نظامیان آلمانی در کویت مستقر شدند
وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که این کشور به منظور مشارکت در عملیات مبارزه با تروریسم و تقویت همکاری های مشترک با کویت، تعدادی از نیروهای نظامی را در این کشور مستقر کرده است .
۵۵آنلاین :

 'کالفرید برگنر' سفیر آلمان در کویت در گفت و گو با روزنامه 'القبس' با اشاره به توسعه تعامل برلین با کویت به منظور مبارزه با گروه تروریستی 'داعش' و استقرار تعدادی از نظامیان آلمانی در اردوگاه 'عریفجان' در کویت گفت: آلمان نسبت به آموزش نیروهای نظامی کویتی و تقویت توانمندی دفاعی این کشور اقدامات بیشتری انجام خواهد داد .
سفیر آلمان از تعداد نظامیان این کشور که در کویت مستقر شده اند، گزارشی ارایه نکرد.
وی افزود: تعامل برلین و کویت در زمینه مبارزه با تروریسم افزایش خواهد یافت و آلمان که در ائتلاف مبارزه با تروریسم به رهبری آمریکا عضویت دارد، سطح همکاری خود را با کویت ارتقا خواهد داد. 
به گزارش القبس،‌ وزارت کشور کویت در چند ماه گذشته با شناسایی چند گروه تروریستی، اعضای آنها را بازداشت و از وقوع انفجار و عملیات خرابکارانه در این کشور جلوگیری کرده است .
در این ارتباط یک خدمت کار منزل تبعه یکی از کشورهای حوزه جنوب شرق آسیا، به اتهام همکاری با 'داعش' و طراحی عملیات انفجاری در کویت، دستگیر شد. 
کویت به دلیل حضور تعداد زیادی از افراد تندرو سلفی و تروریست هایی که از عراق و سوریه بازگشته اند، همواره در معرض تهدید قرار دارد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سهم تحولات داخلي و خارجي در مهاجرت ايرانيان

مهاجرت، اقدامي خطير و گاه قمارگونه است که نياز به همت و تهوري دارد که مهاجر نگران، بي‌پناه و نيازمند به احساس امنيت مادي و معنوي در زمين بيگانه را محکوم به تلاش بيشتر براي کسب موفقيت و آرامش مي‌‌کند.

وقتی اسم علی دایی ، بازار تونس را برای معاون وزیر باز کرد!

مهدی کرباسیان ، معاون وزیر صنعت خاطر جالبی دارد از علی دایی!

اخبار ویدئویی

بیشتر

شان پن برای هدف قرار دادن ترامپ، رمان نوشت

شان پن در رمانی با عنوان «باب هانی تنها کسی که کار کرد» به ماجراهای روز دنیا پرداخته و با نقد دونالد ترامپ و توجه به جنبش «من هم همین طور»، به تجربه درگیر شدنش در ماجرای ال چاپو، سلطان مواد مخدر هم اشاره کرده است.

ویدیو: تبریک متفاوت نوروز توسط سفیر آلمان در ایران

اقدام جالب سفیر آلمان در تهران؛ تبریک نوروز به زبان فارسی با خواندن شعری از حافظ، کنار سفره هفت سین

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان