نظامیان آلمانی در کویت مستقر شدند

شناسه خبر: 91681 سرویس: جهان يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۷ : ۱۴ : ۰۰
نظامیان آلمانی در کویت مستقر شدند
وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که این کشور به منظور مشارکت در عملیات مبارزه با تروریسم و تقویت همکاری های مشترک با کویت، تعدادی از نیروهای نظامی را در این کشور مستقر کرده است .
۵۵آنلاین :

 'کالفرید برگنر' سفیر آلمان در کویت در گفت و گو با روزنامه 'القبس' با اشاره به توسعه تعامل برلین با کویت به منظور مبارزه با گروه تروریستی 'داعش' و استقرار تعدادی از نظامیان آلمانی در اردوگاه 'عریفجان' در کویت گفت: آلمان نسبت به آموزش نیروهای نظامی کویتی و تقویت توانمندی دفاعی این کشور اقدامات بیشتری انجام خواهد داد .
سفیر آلمان از تعداد نظامیان این کشور که در کویت مستقر شده اند، گزارشی ارایه نکرد.
وی افزود: تعامل برلین و کویت در زمینه مبارزه با تروریسم افزایش خواهد یافت و آلمان که در ائتلاف مبارزه با تروریسم به رهبری آمریکا عضویت دارد، سطح همکاری خود را با کویت ارتقا خواهد داد. 
به گزارش القبس،‌ وزارت کشور کویت در چند ماه گذشته با شناسایی چند گروه تروریستی، اعضای آنها را بازداشت و از وقوع انفجار و عملیات خرابکارانه در این کشور جلوگیری کرده است .
در این ارتباط یک خدمت کار منزل تبعه یکی از کشورهای حوزه جنوب شرق آسیا، به اتهام همکاری با 'داعش' و طراحی عملیات انفجاری در کویت، دستگیر شد. 
کویت به دلیل حضور تعداد زیادی از افراد تندرو سلفی و تروریست هایی که از عراق و سوریه بازگشته اند، همواره در معرض تهدید قرار دارد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۳۲ راه حل عملی برای نجات ایران پس از برجام

دو سال پیش عرض کردم امریکا دیر یا زود از برجام خارج خواهد شد. البته آن زمان هنوز دونالد شیردل به قدرت نرسیده بود. با وجود این اظهر من الشمس بود که این قرارداد ممکن نیست بعد از هشت سال دوام بیاورد و بهانه موشکی کافی می بود تا تحریمهای جدید وضع شود و روز از نو روزی از نو.

پنج نیاز اساسی انسان چیست؟

دکتر ویلیام گلاسر، بنیانگذار تئوری انتخاب، بعد از دهه ها تحقیق و تجربه ، به این نتیجه رسیده است که انسان ها 5 نیاز اصلی دارند که عدم ارضای هر یک از آنها می تواند ما را دچار ناخرسندی کند. نکته اینجاست که ما، ارضای این نیازها را در تعامل و رابطه با دیگران جست و جو می کنیم. نیازهای اساسی انسان در دیدگاه تئوری انتخاب عبارتند از:1-بقا 2-قدرت 3-عشق و تعلق خاطر 4-آزادی 5-تفریح و لذت

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی در سفارت ایران در مسکو

اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی با یک پیانوی قدیمی در سفارت ایران در مسکو/ اینستاگرام مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه

ویدیو: یک راننده تاکسی در مرکز مسکو هشت عابر را مصدوم کرد

یک راننده تاکسی در مرکز مسکو هشت عابر را مصدوم کرد پلیس مسکو: راننده مست بوده و حادثه تروریستی نبوده است

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان