نتیجه‌ای یافت نشد.

نرگس کلباسی اشتری راهی مناطق سیل‌زده گلستان شد

شناسه خبر: 166185 سرویس: توسعه ، فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸, ۲۶ : ۲۰ : ۰۰
نرگس کلباسی اشتری راهی مناطق سیل‌زده گلستان شد
نرگس کلباسی اشتری در توییتر خود نوشت: «‏عازم گلستان هستم. میخواهم مردم آنجا بدانند که تنها نیستند و ما مردم مثل کوه پشت شان هستیم و حمایت میکنیم و عاشقشان هستیم. در این لحظه مشخص نیست که چه کاری از دستمان بر می آید، ولی آنجا می مانیم تا مشخص شود. حسابی که اعلام کردم، فقط و فقط برای کرمانشاه است.»
۵۵آنلاین :

نرگس کلباسی اشتری راهی مناطق سیل‌زده گلستان شدبارش بی‌سابقه باران منجر به وقوع سیل در برخی از شهر و روستاهای استان گلستان از جمله در گنبد کاووس و آق‌قلا شده است و تاکنون روستاهای زیادی به همین دلیل تخلیه شده‌اند. سیل گسترده در این مناطق خسارت زیادی به بار آورده است و اهالی این مناطق به کمک فوری نیاز دارند.

کلباسی که با رای ۹۳۰ هزار نفر از مردم با عنوان چهره برتر مردمی سال برنامه «فرمول یک» انتخاب شد، از زمان وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری سال ۹۶ تاکنون در استان کرمانشاه در منطقه سرپل ذهاب حضور داشت و با کمکهای مردمی ۱۱۳ خانه را در ۶ روستا بازسازی کرد، حالا برای کمک رسانی به مردم سیل زده استان گلستان راهی آنجا شده است و به نظر می‌رسد سال ۹۸ را برای کمک‌ در استان خواهد بود. 

نرگس کلباسی چند روز پیش اعلام کرده بود با عمل به تعهداتی که در کرمانشاه داده بود در سال جدید به دیگر استان‌های کشور خواهد رفت و به نیازمندان کمک خواهد کرد.


منبع : سازندگی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر