نتیجه‌ای یافت نشد.

نرگس کلباسی اشتری راهی مناطق سیل‌زده گلستان شد

شناسه خبر: 166185 سرویس: توسعه ، فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸, ۲۶ : ۲۰ : ۰۰
نرگس کلباسی اشتری راهی مناطق سیل‌زده گلستان شد
نرگس کلباسی اشتری در توییتر خود نوشت: «‏عازم گلستان هستم. میخواهم مردم آنجا بدانند که تنها نیستند و ما مردم مثل کوه پشت شان هستیم و حمایت میکنیم و عاشقشان هستیم. در این لحظه مشخص نیست که چه کاری از دستمان بر می آید، ولی آنجا می مانیم تا مشخص شود. حسابی که اعلام کردم، فقط و فقط برای کرمانشاه است.»
۵۵آنلاین :

نرگس کلباسی اشتری راهی مناطق سیل‌زده گلستان شدبارش بی‌سابقه باران منجر به وقوع سیل در برخی از شهر و روستاهای استان گلستان از جمله در گنبد کاووس و آق‌قلا شده است و تاکنون روستاهای زیادی به همین دلیل تخلیه شده‌اند. سیل گسترده در این مناطق خسارت زیادی به بار آورده است و اهالی این مناطق به کمک فوری نیاز دارند.

کلباسی که با رای ۹۳۰ هزار نفر از مردم با عنوان چهره برتر مردمی سال برنامه «فرمول یک» انتخاب شد، از زمان وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری سال ۹۶ تاکنون در استان کرمانشاه در منطقه سرپل ذهاب حضور داشت و با کمکهای مردمی ۱۱۳ خانه را در ۶ روستا بازسازی کرد، حالا برای کمک رسانی به مردم سیل زده استان گلستان راهی آنجا شده است و به نظر می‌رسد سال ۹۸ را برای کمک‌ در استان خواهد بود. 

نرگس کلباسی چند روز پیش اعلام کرده بود با عمل به تعهداتی که در کرمانشاه داده بود در سال جدید به دیگر استان‌های کشور خواهد رفت و به نیازمندان کمک خواهد کرد.


منبع : سازندگی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیامی که نخست وزیر پاکستان از مزار نادرشاه مخابره کرد/درود بر فاتح هند

نخست وزیر تازه پاکستان به ایران سفر کرد اما به جای حضور در تهران سفرش را از مشهد و مزار امام رضا(ع) آغاز کرد تا ابتدا دل شیعیان را به دست آورده و از آنها که بابت حملات انتحاری کویته آسیب دیده‌اند دلجویی کند، اما بار سیاسی سفر «کاپیتان» به مشهد با این زیارت تمام نشد چرا که بلافاصله او خواست بر مزار فاتح هند، نادرشاه افشار حاضر شود تا از دور برای مودی که این روزها پاکستان را به استفاده از سلاح اتمی تهدید کرده خط و نشان بکشد، البته «عمران خان» با زیارت امام رضا(ع) برای مسلمانان هند پیام دوستی فرستاد و سپس پیام سیاسی‌اش را برای مودی با حضور در کنار مزار نادرشاه ارسال کرد تا هم با مردم مسلمان هند ابراز دوستی کرده باشد و هم برای نخست وزیر جنگ‌طلب هندوستان یادآوری کند که اگر قرار بر پاسخ به جنگ‌افروزی باشد سرنوشت هند مانند زمان افشاریان خواهد شد. لازم به یادآوری است که نادر شاه تنها سرداری در تاریخ نظامی جهان است که مسکو و دهلی را فتح کرد.

بحران حکمرانی

ادغام باید به معنی فیصله بانک های مشکل دار یا ناکام باشد. فرقی ندارد ادغام بانک های متعلق به نیروهای مسلح باشد یا ادغام بانک های غیردولتی و خصوصی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر