نجیمی مدال طلای ۲۰۰ متر بازی‌های پاراآسیایی را کسب کرد

شناسه خبر: 147231 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۲ : ۰۰
نجیمی مدال طلای ۲۰۰ متر بازی‌های پاراآسیایی را کسب کرد
رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان گفت: وحید علی نجیمی دونده همدانی مدال طلای دوی ۲۰۰ متر مردان در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا را کسب کرد.
۵۵آنلاین :

سمیه سهیلی در گفتگو با  با اشاره به درخشش ورزشکاران نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان در بازی‌های پاراآسیایی اظهار داشت: روز گذشته وحید علی نجیمی در مرحله مقدماتی دوی ۲۰۰ متر مردان موفق شد به مرحله نهایی صعود کند.

وی افزود: علی نجیمی در مرحله نهایی دوی ۲۰۰ متر مردان موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد و یک مدال طلا دیگری به کاروان پاراآسیایی کشورمان اضافه کند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان با بیان اینکه ورزشکاران اعزامی هیئت نابینایان و کم‌بینایان قول کسب ۵ مدال طلا را داده‌اند، گفت: بازی‌های حمید اسلامی دیگر دونده نابینای استان‌همدان نیز روز پنجشنبه ۱۹ مهرماه آغاز خواهد شد.

سهیلی عنوان کرد: همچنین وحید علی نجیمی علاوه بر مدال طلایی که در ماده ۲۰۰ متر کسب کرد در دو ماده دیگر نیز شانس کسب مدال دارد که امیدواریم در مجموع بتوانیم ۵ مدال طلا کسب کنیم.

وی با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران نابینا و کم‌بینای استان‌همدان در مسابقات پاراآسیایی بیان کرد: امیدواریم مسئولان ورزش استان نگاه ویژه‌تری به این هیئت ورزشی داشته باشند که با کمترین ادعا می‌توانند مدال خوش‌رنگی را برای پرچم ۳ رنگ کشورمان به ارمغان بیاورند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان عنوان کرد: همچنین امیدوارم نگاه رسانه‌ها و مطبوعات نیز به این ورزشکاران بیشتر باشد و موفقیت آن‌ها بیشتر به چشم بیاید.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ترس و توسعه نیافتگی

به نظر می رسد که رشد فردی، نتیجه پنج نوع آزادی است:

کابینه در دستان نوبخت و دستان بسته جهانگیری

جهانگیری هم اعلام کرده است که دستانش بسته است دست چه کسی باز است مشخص نیست

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: چرا این بیابان بزرگ در اوکراین مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است؟

ویدیو: موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم

موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم. هفت سال از مرگ غلام رسول دینارزهی از قله های موسیقی بلوچستان گذشت. درباره او بیش تر بدانیم. ببینید!

خبرها

بیشتر