نتیجه‌ای یافت نشد.

نجات سرنشینان 30 دستگاه خودروی گرفتار در برف جاده هراز

شناسه خبر: 90414 سرویس: سیاست دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵, ۲۴ : ۱۱ : ۰۰
نجات سرنشینان 30 دستگاه خودروی گرفتار در برف جاده هراز
رئیس جمعیت هلال ‌احمر آمل گفت که با تلاش پلیس راه و راهداری و امدادگران این جمعیت، سرنشینان بیش از 30 دستگاه خودرو که یکشنبه شب گرفتار برف و سرما در جاده هراز شده بودند، نجات یافتند.
۵۵آنلاین :

جمشید نیکزاد'  افزود: بارش برف شدید در مناطقی از ارتفاعات بخش لاریجان، باعث توقف و زمین گیرشدن سرنشینان این خودروها در محدوده امامزاده علی (ع) در کیلومتر 90 جاده هراز شد که با حضور به موقع نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر و گشت های راهداری و پلیس راه بایجان ، مسافران از سرمای شدید نجات و به سمت تهران حرکت داده شدند.
وی گفت که بارش پراکنده برف اکنون در مسیرهای بالادست جاده هراز ادامه دارد و به همین خاطر سطح جاده هراز برای تردد لغزنده شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر آمل اضافه کرد: خوشبختانه حادثه ای برای مسافران رخ نداده و نیاز به اسکان اضطراری هم وجود نداشت و خودرویی به این دلیل در جاده نمانده است.
به گفته نیکزاد، هم‌اکنون سه تیم عملیاتی امداد و نجات پایگاه های جاده ای پلور ، کهرود و گزنگ با تعداد 15 نیرو درحالت آماده باش کامل هستند.
وی درعین حال از مسافرانی که قصد عبور از جاده کوهستانی هراز را دارند، خواست از سفرهای غیرضروری در این شرایط آب و هوایی خودداری و در صورت ضروری بودن سفر با تجهیزات کامل زمستانی تردد کنند.
حدود 110کیلومتر از مسیر جاده هراز - آمل به تهران در حوزه استحفاظی استان مازندران واقع شده است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر