نتانیاهو و پامپئو در بروکسل دیدار کردند

شناسه خبر: 152739 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۲۸ : ۰۰ : ۰۰
نتانیاهو و پامپئو در بروکسل دیدار کردند
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با وزیر خارجه آمریکا به بروکسل سفر کرده با او دیدار کرد.
۵۵آنلاین :

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با «مایک پامپئو»، وزیر خارجه آمریکا به بروکسل سفر کرده با او دیدار کرد.

نتانیاهو در آغاز این یدار به پامپئو گفته است: «امیدوارم با شما درباره روش‌هایی که می‌توانیم برای مهار خشونت ایران در منطقه همکاری کنیم، رایزنی کنیم.»

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای روز دوشنبه اعلام کرد وی برای دیدار با پامپئو به بروکسل، پایتخت بلژیک سفر خواهد کرد.

«یوسی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) و «مئیر بن‌شبت» مشاور امنیت داخلی این رژیم هم نتانیاهو را در این سفر به بروکسل همراهی می‌کنند.

پامپئو درباره این دیدار گفته بود: «روابط قوی با متحدانی مانند اسرائیل، برای مقابله ما با اقدامات ثبات‌زدا و فعالیت‌های شرورانه ایران در خاورمیانه ضروری است».

آمریکا از سال ۱۹۸۵، نزدیک به سالانه ۳ میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی کمک کرده است. آمریکا علاوه بر کمک‌های مالی و نظامی در عرصه سیاسی هم حمایت قاطعی از رژیم صهیونیستی به عمل می‌آورد. آمریکا تا کنون ۴۲ بار از حق وتوی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای خنثی کردن قطعنامه‌هایی که آنها را ضد اسرائیل می‌داند استفاده کرده است. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سوری‌هایی که از اروپا به سوریه فرار می‌کنند!

اکتبر، بیرون از سفارت سوریه در برلین، مریم با عصبانیت از اینکه شوهرش با دو تا از چهار فرزند خردسالشان به شهر ساحلی لاذقیه در سوریه بازگشته، اشک می‌ریزد. او به یاد دارد که چگونه به همراه پسر و دخترش که فقط ۸ و ۵ سال داشتند، از مرز‌های یونان و ترکیه و سوریه با پای پیاده گذشته‌اند.

دولت داماد ها

امروز طی حکمی داماد حسن روحانی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی شد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر