نتیجه‌ای یافت نشد.

نتانیاهو و پامپئو در بروکسل دیدار کردند

شناسه خبر: 152739 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۲۸ : ۰۰ : ۰۰
نتانیاهو و پامپئو در بروکسل دیدار کردند
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با وزیر خارجه آمریکا به بروکسل سفر کرده با او دیدار کرد.
۵۵آنلاین :

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با «مایک پامپئو»، وزیر خارجه آمریکا به بروکسل سفر کرده با او دیدار کرد.

نتانیاهو در آغاز این یدار به پامپئو گفته است: «امیدوارم با شما درباره روش‌هایی که می‌توانیم برای مهار خشونت ایران در منطقه همکاری کنیم، رایزنی کنیم.»

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای روز دوشنبه اعلام کرد وی برای دیدار با پامپئو به بروکسل، پایتخت بلژیک سفر خواهد کرد.

«یوسی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) و «مئیر بن‌شبت» مشاور امنیت داخلی این رژیم هم نتانیاهو را در این سفر به بروکسل همراهی می‌کنند.

پامپئو درباره این دیدار گفته بود: «روابط قوی با متحدانی مانند اسرائیل، برای مقابله ما با اقدامات ثبات‌زدا و فعالیت‌های شرورانه ایران در خاورمیانه ضروری است».

آمریکا از سال ۱۹۸۵، نزدیک به سالانه ۳ میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی کمک کرده است. آمریکا علاوه بر کمک‌های مالی و نظامی در عرصه سیاسی هم حمایت قاطعی از رژیم صهیونیستی به عمل می‌آورد. آمریکا تا کنون ۴۲ بار از حق وتوی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای خنثی کردن قطعنامه‌هایی که آنها را ضد اسرائیل می‌داند استفاده کرده است. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر