نتانیاهو و پامپئو در بروکسل دیدار کردند

شناسه خبر: 152739 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۲۸ : ۰۰ : ۰۰
نتانیاهو و پامپئو در بروکسل دیدار کردند
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با وزیر خارجه آمریکا به بروکسل سفر کرده با او دیدار کرد.
۵۵آنلاین :

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با «مایک پامپئو»، وزیر خارجه آمریکا به بروکسل سفر کرده با او دیدار کرد.

نتانیاهو در آغاز این یدار به پامپئو گفته است: «امیدوارم با شما درباره روش‌هایی که می‌توانیم برای مهار خشونت ایران در منطقه همکاری کنیم، رایزنی کنیم.»

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای روز دوشنبه اعلام کرد وی برای دیدار با پامپئو به بروکسل، پایتخت بلژیک سفر خواهد کرد.

«یوسی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) و «مئیر بن‌شبت» مشاور امنیت داخلی این رژیم هم نتانیاهو را در این سفر به بروکسل همراهی می‌کنند.

پامپئو درباره این دیدار گفته بود: «روابط قوی با متحدانی مانند اسرائیل، برای مقابله ما با اقدامات ثبات‌زدا و فعالیت‌های شرورانه ایران در خاورمیانه ضروری است».

آمریکا از سال ۱۹۸۵، نزدیک به سالانه ۳ میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی کمک کرده است. آمریکا علاوه بر کمک‌های مالی و نظامی در عرصه سیاسی هم حمایت قاطعی از رژیم صهیونیستی به عمل می‌آورد. آمریکا تا کنون ۴۲ بار از حق وتوی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای خنثی کردن قطعنامه‌هایی که آنها را ضد اسرائیل می‌داند استفاده کرده است. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر