نتانیاهو از وزارت ارتباطات کناره‌گیری می‌کند

شناسه خبر: 96721 سرویس: سیاست شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵, ۵۱ : ۰۰ : ۰۰
نتانیاهو از وزارت ارتباطات کناره‌گیری می‌کند
در پی بازجویی پلیس از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که از سمت خود به عنوان وزیر ارتباطات کناره‌گیری خواهد کرد.
۵۵آنلاین :

در پی بازجویی پلیس از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که از سمت خود به عنوان وزیر ارتباطات کناره‌گیری خواهد کرد.

پلیس رژیم صهیونیستی سه بار در خصوص دو پرونده کیفری به اتهام سوء استفاده از پست دولتی، از نتانیاهو بازجویی کرد.

در این شرایط اگر نتانیاهو رسما متهم می‌شد، تنش هایی سیاسی در اسرائیل به وجود می‌آمد که ممکن بود وی را به استعفا از پست نخست‌وزیری ناچار کند. به همین سبب، نتانیاهو با وجود آن که ارتکاب هرگونه جرم در خصوص این پرونده‌ها را انکار می کند، تصمیم گرفته که از سمت خود به عنوان وزیر ارتباطات کناره‌گیری کند. او همزمان با نخست‌وزیری، وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی نیز بوده است.

یکی از اتهامات نتانیاهو، دریافت هدایایی برای خود و خانواده‌اش از یکی از بازرگانان است.

خبرگزاری رویترز به نقل از نتانیاهو اعلام کرد، تساهی هنگبی به عنوان جانشین به مدت سه ماه عهده‌دار سرپرستی وزارت ارتباطات خواهد شد. هنگبی دوست نتانیاهو و متمایل به حزب راستگرای لیکود است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر