نتیجه‌ای یافت نشد.

نانسی پلوسی مطرح کرد: استقرار نیروهای آمریکا در مرز جنوبی برای تقویت پایگاه سیاسی ترامپ

شناسه خبر: 149401 سرویس: گوناگون پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۵۳ : ۰۰ : ۰۰
نانسی پلوسی مطرح کرد:  استقرار نیروهای آمریکا در مرز جنوبی برای تقویت پایگاه سیاسی ترامپ
رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا هدف واشنگتن از اعزام نیروهای نظامی این کشور به مرز جنوبی برای مقابله با ورود کاروان مهاجران را تقویت پایگاه سیاسی رئیس جمهور دانست.
۵۵آنلاین :

«نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه اعزام نیروهای نظامی آمریکا به مرز جنوبی این کشور طبق دستور مقامات کاخ سفید را اقدامی با هدف تقویت پایگاه سیاسی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا دانست.

نانسی پلوسی در این باره متذکر شد: «هرچند کاروان مهاجرانی که از خاک مکزیک در حال حرکت به سمت آمریکا هستند، هیچگونه تهدیدی علیه امنیت ملی آمریکا بشمار نمی روند، دولت ترامپ نیروهای نظامی آمریکا را به منظور تقویت پایگاه سیاسی خود به مرزها گسیل کرده است».

رهبر نمایندگان دموکرات در کنگره آمریکا در ادامه گفت: «دولت ترامپ با تشدید بیم و نگرانیها تلاش می کند تا پایگاه سیاسی خود را تقویت کند. هیچگونه تهدیدی علیه امنیت ملی که توجیه گر ضرورت اعزام نیروهای آماده به خدمت یا استقرار گارد ملی در امتداد مرزها باشد، وجود ندارد».

پلوسی همچنین گفت که کاروان مهاجران- مشتمل بر صدها پناهجو از کشورهای آمریکای مرکزی که بسیاری از آنها خانواده هایی با فرزندان کوچک هستند- در حال گریز از برخی از فقیرترین و خشونت بارترین کشورهای جهان هستند.

گفتنی است اعضای این کاروان قصد دارند پس از رسیدن به مرز آمریکا با معرفی خود به مقامات این کشور، از دولت آمریکا تقاضای پناهندگی سیاسی بکنند.

رئیس جمهور آمریکا نیز می گوید که دولت در منطقه مرزی چادر هایی برپا می کند که مهاجران تا زمان رسیدگی به درخواست پناهندگی اشان در دادگاه مهاجرت آمریکا- فرآیندی که ممکن است چندین سال به طول انجامد- در این چادر ها اقامت گزینند.

لازم به ذکر است که آمریکا بیش از ۵۰۰۰ نیروی نظامی آماده به خدمت و ۲۰۰۰ نیروی گاردملی خود را در امتداد مرز این کشور با مکزیک مستقر کرده است.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر