نتیجه‌ای یافت نشد.

نانسی پلوسی مطرح کرد: استقرار نیروهای آمریکا در مرز جنوبی برای تقویت پایگاه سیاسی ترامپ

شناسه خبر: 149401 سرویس: گوناگون پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۵۳ : ۰۰ : ۰۰
نانسی پلوسی مطرح کرد:  استقرار نیروهای آمریکا در مرز جنوبی برای تقویت پایگاه سیاسی ترامپ
رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا هدف واشنگتن از اعزام نیروهای نظامی این کشور به مرز جنوبی برای مقابله با ورود کاروان مهاجران را تقویت پایگاه سیاسی رئیس جمهور دانست.
۵۵آنلاین :

«نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه اعزام نیروهای نظامی آمریکا به مرز جنوبی این کشور طبق دستور مقامات کاخ سفید را اقدامی با هدف تقویت پایگاه سیاسی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا دانست.

نانسی پلوسی در این باره متذکر شد: «هرچند کاروان مهاجرانی که از خاک مکزیک در حال حرکت به سمت آمریکا هستند، هیچگونه تهدیدی علیه امنیت ملی آمریکا بشمار نمی روند، دولت ترامپ نیروهای نظامی آمریکا را به منظور تقویت پایگاه سیاسی خود به مرزها گسیل کرده است».

رهبر نمایندگان دموکرات در کنگره آمریکا در ادامه گفت: «دولت ترامپ با تشدید بیم و نگرانیها تلاش می کند تا پایگاه سیاسی خود را تقویت کند. هیچگونه تهدیدی علیه امنیت ملی که توجیه گر ضرورت اعزام نیروهای آماده به خدمت یا استقرار گارد ملی در امتداد مرزها باشد، وجود ندارد».

پلوسی همچنین گفت که کاروان مهاجران- مشتمل بر صدها پناهجو از کشورهای آمریکای مرکزی که بسیاری از آنها خانواده هایی با فرزندان کوچک هستند- در حال گریز از برخی از فقیرترین و خشونت بارترین کشورهای جهان هستند.

گفتنی است اعضای این کاروان قصد دارند پس از رسیدن به مرز آمریکا با معرفی خود به مقامات این کشور، از دولت آمریکا تقاضای پناهندگی سیاسی بکنند.

رئیس جمهور آمریکا نیز می گوید که دولت در منطقه مرزی چادر هایی برپا می کند که مهاجران تا زمان رسیدگی به درخواست پناهندگی اشان در دادگاه مهاجرت آمریکا- فرآیندی که ممکن است چندین سال به طول انجامد- در این چادر ها اقامت گزینند.

لازم به ذکر است که آمریکا بیش از ۵۰۰۰ نیروی نظامی آماده به خدمت و ۲۰۰۰ نیروی گاردملی خود را در امتداد مرز این کشور با مکزیک مستقر کرده است.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقای جهانگیری به این سوالات جواب دهید

اينكه بيش از بيست ميليارد دلار ارز ٤٢٠٠ توماني را سال گذشته به افرادي داديد و آنها يا جنس وارد نكردند يا اينكه اجناس را با ارز آزاد به مردم فروختند مشكل مديريتي است يا سياسي ؟

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر