مکرون: اسد باقی می‌ماند چون حامیانش ایران و روسیه پیروز نبرد هستند

شناسه خبر: 120516 سرویس: سیاست دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۹ : ۱۱ : ۰۰
مکرون: اسد باقی می‌ماند چون حامیانش ایران و روسیه پیروز نبرد هستند
رئیس‌جمهور فرانسه گفت: بشار اسد در قدرت باقی می‌ماند زیرا حامیانش، یعنی ایران و روسیه جنگ را برده‌اند.
۵۵آنلاین :

رئیس‌جمهور فرانسه گفت: بشار اسد در قدرت باقی می‌ماند زیرا حامیانش، یعنی ایران و روسیه جنگ را برده‌اند.

امانوئل مکرون رئیس‌جمهور فرانسه در گفت‌وگو با شبکه 2 فرانسه تاکید کرد که بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در قدرت باقی خواهد ماند.

مکرون تصریح کرد: وی در قدرت می‌ماند چراکه توسط کسانی حمایت می‌شود که در میدان جنگ پیروز شده‌اند، خواه ایران باشد یا روسیه.

وی با ادعای این‌که ائتلاف آمریکا و متحدانش علیه داعش در عراق توانسته در اقداماتش موفق عمل کند، گفت: ما تا کنون با این ائتلاف در عراق پیروز جنگ شده‌ایم.

رئیس‌جمهور فرانسه در ادامه پیش‌بینی کرد که تا اواسط یا اواخر فوریه در جنگ علیه داعش در سوریه هم پیروزی به دست خواهد آمد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر