موج سواری فوتبالی روی پوست خربزه

شناسه خبر: 138256 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۸ : ۰۰
موج سواری فوتبالی روی پوست خربزه
ناکامی خونه به خونه بابل در صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران آن هم با گل شماری در رقابت با تیم هم استانی نساجی قائمشهر ظاهرا هنوز برای مالکان این تیم باور پذیر نشده است که همچنان سرگرم حاشیه سازی برای تیم رقیب هستند .
۵۵آنلاین :

مالکان خونه به خونه که پس از برد بازی دربی در دور برگشت رقابت های لیگ یک برابر قائمشهری ها آن هم در خانه ، خود را لیگ برتری می دانستند ، شاید گمان نمی کردند که در حسرت نتایج نگرفته در سایر رقابت ها و گل های نزده ، مجبور شوند ناکامی خود را برای هواداران هر روز به یک بهانه توجیه کنند.
اگر چه هر بار حاشیه سازی علیه نساجی به دلیل نداشتن سند و مدرک محکمه پسند به در بسته می خورد ، ولی به نظر می رسد خونه به خونه ای ها همچنان به دنبال آن هستند که این روش را ادامه دهند و شاید هم تا پایان رقابت های لیگ برتر فصل آینده نیز این کار بی نتیجه ادامه داشته باشد.
** اتهام تبانی 
اتهام تبانی نخستین حاشیه سازی مالکان خونه به خونه برای نساجی قائمشهر بود. آنها در گام اول روی برد 6 بر صفر نساجی چی ها برابر راه آهن زوم کردند ، نتیجه ای که باعث شده بود تا خونه به خونه با حداقل 2 گل کمتر از صعود به لیگ برتر جا بماند.
پس از به نتیجه نرسیدن این بهانه به دلیل نداشتن سند و مدرک مستند و قرار گیری نام نساجی در قرعه کشی تیم های لیگ برتری ، این بار خونه به خونه ای ها موضوعی به نام ' صغر سنی ' و
' شناسنامه جعلی ' یکی از بازیکنان نساجی را به میان کشیده اند تا تنور ابهام آفرینی در موفقیت تیم هم استانی را گرم نگه دارند .
این حواشی در حالی با احتمال حذف نام نساجی قائمشهر از لیگ برتر در رسانه ها مطرح می شود که طبق قانون حتی در صورت اثبات ادعای خونه به خونه ، فرد مرتکب تخلف جریمه و به احتمال از فوتبال محروم می شود و تبعاتی چون حذف را برای یک تیم از رقابت های پیش رو به دنبال نخواهد داشت.
در حالی که خونه به خونه ای ها ادعای صغر سنی و جعل شناسنامه را در فضای مجازی و واقعی دست به دست می چرخانند ، مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران هرگونه دریافت مدرک از سوی این باشگاه را تکذیب کرد.
مهدی معافی گفت : تنها اداره ورزش و جوانان شهر بابل نامه ای را در خصوص شناسنامه جعلی یکی از بازیکنان نساجی به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و رونوشتی از آن نامه را برای ما ارجاع داد.
وی بدون اشاره به مستندات جمع آوری شده در مورد جعلی بودن شناسنامه یکی از بازیکنان نساجی ، افزود : این مستندات به حراست کل وزارت ورزش و جوانان ارسال شد و وزارتخانه نیز به حراست فدراسیون فوتبال ارسال کرده است .
** جریمه بازیکن در صورت صحت ادعا
مدیر حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت که پرونده شناسنامه جعلی این بازیکن در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در دست بررسی است و مسئولان امنیتی استان نیز پیگیر این موضوع شدند.
معافی افزود : این پرونده در صورت صحت ادعا نیز جریمه و یا محرومیت برای بازیکن به دنبال دارد و تبعاتی برای باشگاه نساجی و یا تغییر در نتیجه نخواهد داشت.
رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و در نخستین هفته از این رقابت ها که بازیکنان چهارم مرداد ماه پا به توپ می شوند ، نساجی قائمشهر میزبان ذوب آهن اصفهان است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کشف ۲ هزار گور در اطراف پارسه مقدس

ساسانیان دعانویسی را رونق دادند . داریوش دست به کار ساماندهی اسطوره‌ها شد

چرا روز جهانی مدارا؟

منظور از مدارای سیاسی امری است که بودنش می‌تواند جوامع مدنی را در نیل به اهداف غایی آزادی، برابری و عدالت اجتماعی در قالب دموکراسی یاری کند و نبودش می‌تواند جوامع را از همه آن ارزش‌های عالی سیاسی تهی کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مرزبانان ربوده شده

گروه «جیش العدل» که اخیرا ۱۲ مرزبان ایرانی را ربوده، فیلمی از ربوده شدگان منتشر کرده که آن ها نام شان را اعلام می کنند.

ویدیو: چین؛ افتتاح یک هتل پنج ستاره در یک معدن متروکه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر