موج سواری فوتبالی روی پوست خربزه

شناسه خبر: 138256 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۸ : ۰۰
موج سواری فوتبالی روی پوست خربزه
ناکامی خونه به خونه بابل در صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران آن هم با گل شماری در رقابت با تیم هم استانی نساجی قائمشهر ظاهرا هنوز برای مالکان این تیم باور پذیر نشده است که همچنان سرگرم حاشیه سازی برای تیم رقیب هستند .
۵۵آنلاین :

مالکان خونه به خونه که پس از برد بازی دربی در دور برگشت رقابت های لیگ یک برابر قائمشهری ها آن هم در خانه ، خود را لیگ برتری می دانستند ، شاید گمان نمی کردند که در حسرت نتایج نگرفته در سایر رقابت ها و گل های نزده ، مجبور شوند ناکامی خود را برای هواداران هر روز به یک بهانه توجیه کنند.
اگر چه هر بار حاشیه سازی علیه نساجی به دلیل نداشتن سند و مدرک محکمه پسند به در بسته می خورد ، ولی به نظر می رسد خونه به خونه ای ها همچنان به دنبال آن هستند که این روش را ادامه دهند و شاید هم تا پایان رقابت های لیگ برتر فصل آینده نیز این کار بی نتیجه ادامه داشته باشد.
** اتهام تبانی 
اتهام تبانی نخستین حاشیه سازی مالکان خونه به خونه برای نساجی قائمشهر بود. آنها در گام اول روی برد 6 بر صفر نساجی چی ها برابر راه آهن زوم کردند ، نتیجه ای که باعث شده بود تا خونه به خونه با حداقل 2 گل کمتر از صعود به لیگ برتر جا بماند.
پس از به نتیجه نرسیدن این بهانه به دلیل نداشتن سند و مدرک مستند و قرار گیری نام نساجی در قرعه کشی تیم های لیگ برتری ، این بار خونه به خونه ای ها موضوعی به نام ' صغر سنی ' و
' شناسنامه جعلی ' یکی از بازیکنان نساجی را به میان کشیده اند تا تنور ابهام آفرینی در موفقیت تیم هم استانی را گرم نگه دارند .
این حواشی در حالی با احتمال حذف نام نساجی قائمشهر از لیگ برتر در رسانه ها مطرح می شود که طبق قانون حتی در صورت اثبات ادعای خونه به خونه ، فرد مرتکب تخلف جریمه و به احتمال از فوتبال محروم می شود و تبعاتی چون حذف را برای یک تیم از رقابت های پیش رو به دنبال نخواهد داشت.
در حالی که خونه به خونه ای ها ادعای صغر سنی و جعل شناسنامه را در فضای مجازی و واقعی دست به دست می چرخانند ، مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران هرگونه دریافت مدرک از سوی این باشگاه را تکذیب کرد.
مهدی معافی گفت : تنها اداره ورزش و جوانان شهر بابل نامه ای را در خصوص شناسنامه جعلی یکی از بازیکنان نساجی به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و رونوشتی از آن نامه را برای ما ارجاع داد.
وی بدون اشاره به مستندات جمع آوری شده در مورد جعلی بودن شناسنامه یکی از بازیکنان نساجی ، افزود : این مستندات به حراست کل وزارت ورزش و جوانان ارسال شد و وزارتخانه نیز به حراست فدراسیون فوتبال ارسال کرده است .
** جریمه بازیکن در صورت صحت ادعا
مدیر حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت که پرونده شناسنامه جعلی این بازیکن در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در دست بررسی است و مسئولان امنیتی استان نیز پیگیر این موضوع شدند.
معافی افزود : این پرونده در صورت صحت ادعا نیز جریمه و یا محرومیت برای بازیکن به دنبال دارد و تبعاتی برای باشگاه نساجی و یا تغییر در نتیجه نخواهد داشت.
رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و در نخستین هفته از این رقابت ها که بازیکنان چهارم مرداد ماه پا به توپ می شوند ، نساجی قائمشهر میزبان ذوب آهن اصفهان است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر