موبایل‌قاپان ۱۸ ساله، پس از دستگیری به ۶۰ فقره دزدی اعتراف کردند

شناسه خبر: 192131 سرویس: اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸, ۵۸ : ۱۷ : ۰۰
موبایل‌قاپان ۱۸ ساله، پس از دستگیری به ۶۰ فقره دزدی اعتراف کردند
رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از دستگیری ۲ موبایل قاپ خبر داد و گفت: متهمان به ۶۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
۵۵آنلاین :

سرهنگ علی نعمتی درباره جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۰ شب جمعه گذشته ششم مهر ماه ، ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ هنگام گشت زنی در حوالی شهربازی به دو موتورسوار که در حال پرسه زنی بودند مشکوک شده و دستور ایست دادند.

وی گفت: مدتی ماموران این دو موتورسوار را تحت مراقبت قرار داده تا اینکه متهمان به مردی که در حال مکالمه با گوشی همراهش بود، نزدیک شده و با قاپیدن موبایلش از محل به سرعت متواری شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بلافاصله گشت انتظامی کلانتری وارد عمل شده، تصریح کرد: تعقیب و گریز متهمان ادامه داشت تا اینکه پس از طی مسافتی، راکب موتورسیکلت تعادل خود را از دست می دهد و هر دو موتورسوار با زمین برخورد می کنند.

وی افزود: متهمان در یک عملیات پلیسی قبل از اینکه بتواند به صورت پیاده از محل بگریزند، دستگیر شدند و در بازرسی بدنی از آنان ۳ دستگاه گوشی سرقتی کشف شد.

کلانتر محله گلبرگ ابراز داشت: مال باخته که در همان محل حاضر بود با دستگیری متهمان گوشی همراهش را مورد شناسایی قرار داد و با طرح شکایتی هر ۲ متهم  به کلانتری منتقل شدند.

نعمتی بیان کرد: متهمان در کلانتری ضمن اعتراف به جرم ارتکابی اظهار داشتند: روزانه ۲ الی ۳ گوشی تلفن همراه در طول یک ماه اخیر سرقت کرده ایم و گوشی های سرقتی را به مالخری به قیمت کمتراز قیمت واقعی می فروختیم.

کلانتر محله گلبرگ افزود: مال باخته های دیگری نیز شناسایی و هر دو متهم ۱۸ ساله با اعتراف به ۶۰ فقره سرقت به مقام  قضائی معرفی شدند.

 

منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زنان و کودکان چقدر از بحران‌های زیست‌محیطی آسیب می‌بینند؟

«تاثیر تغییراقلیم روی آن بخشی از جامعه که به منابعی طبیعی وابسنگی دارد، بیشتر است. این افراد معمولا ظرفیت واکنش دادن به حوادث طبیعی مثل خشکسالی، سیل و طوفان را ندارند. زنان معمولا در شرایط فقر با خطرات بیشتری از گرمایش جهانی روبرو می‌شوند و اکثر جمعیت فقیر جهان را هم زنان تشکیل می‌دهند.»

ایران برنده نهایی قدرت‌نمایی در خاورمیانه

موسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک مستقر در لندن در یک گزارش مفصل استدلال کرده است که ایران بازی ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک منطقه را به سود خود رقم زده است

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ نمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرس

ویدئو؛ روسیه در شوک؛ استاد دانشگاه دوستش را ارّه کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر