نتیجه‌ای یافت نشد.

ممنوعیت استفاده از وی چت برای معلمان چینی

شناسه خبر: 162091 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۹ : ۱۰ : ۰۰
ممنوعیت استفاده از وی چت برای معلمان چینی
یکی از دولت‌های محلی چین مشغول بررسی پیشنهادی است که طبق آن استفاده معلمان از اپلیکیشن‌های پیام رسان مانند وی چت را برای تعیین تکالیف دانش‌آموزان ممنوع می‌کند.
۵۵آنلاین :

یکی از دولت‌های محلی چین مشغول بررسی پیشنهادی است که طبق آن استفاده معلمان از اپلیکیشن‌های پیام رسان مانند وی چت را برای تعیین تکالیف دانش‌آموزان ممنوع می‌کند. هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش ایالت «ژجیانگ» پیشنهاد کرد معلمان از تعیین تکالیف یا درخواست از والدین برای نمرده دادن به تکالیف در خانه در اپلیکیشن‌های وی چت، QQ یا پیام‌رسان‌های دیگر منع شوند. همزمان با شکوفایی اینترنت موبایل در چین، تلفن‌های هوشمند به یک اکسسوری برای انجام فعالیت‌های روزانه از جمله تکالیف مدرسه تبدیل شده‌اند. معلمان به جای تعیین تکالیف در کلاس درس یا اعلام به دانش‌آموزان، این موارد را در گروه‌های وی چت مخصوص والدین ارسال می‌کنند. حتی بسیاری از معلمان با استفاده از این پلت‌فرم‌ها از والدین می‌خواهند به دانش آموزان کمک کنند یا به تکالیف آنان نمره دهند. به هرحال این پیشنهاد پس از اعلام دستورالعمل‌های ملی از سوی وزارت آموزش و پرورش چین در ماه اکتبر اعلام شد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

قانون پایستگی مدیریت

ما در شرایطی هستیم که نسل پیشین مدیران که چهل سال است در سطح اول مدیریت جا خوش کرده‌اند، توان اجرایی خود را به شکل آشکاری از دست داده‌اند و در عین حال، پشتوانه‌سازی وسیع برای جایگزینی این مدیران هم صورت نگرفته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تعقیب و گریز گشت پلیس آگاهی پایتخت

ویدیو: کار خوب یک کودک

امروز شما چی کار کردی؟ -آشغالای روی زمین که آدم بدا ریختنو جمع کردم.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر