نتیجه‌ای یافت نشد.

ممنوعیت استفاده از وی چت برای معلمان چینی

شناسه خبر: 162091 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۹ : ۱۰ : ۰۰
ممنوعیت استفاده از وی چت برای معلمان چینی
یکی از دولت‌های محلی چین مشغول بررسی پیشنهادی است که طبق آن استفاده معلمان از اپلیکیشن‌های پیام رسان مانند وی چت را برای تعیین تکالیف دانش‌آموزان ممنوع می‌کند.
۵۵آنلاین :

یکی از دولت‌های محلی چین مشغول بررسی پیشنهادی است که طبق آن استفاده معلمان از اپلیکیشن‌های پیام رسان مانند وی چت را برای تعیین تکالیف دانش‌آموزان ممنوع می‌کند. هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش ایالت «ژجیانگ» پیشنهاد کرد معلمان از تعیین تکالیف یا درخواست از والدین برای نمرده دادن به تکالیف در خانه در اپلیکیشن‌های وی چت، QQ یا پیام‌رسان‌های دیگر منع شوند. همزمان با شکوفایی اینترنت موبایل در چین، تلفن‌های هوشمند به یک اکسسوری برای انجام فعالیت‌های روزانه از جمله تکالیف مدرسه تبدیل شده‌اند. معلمان به جای تعیین تکالیف در کلاس درس یا اعلام به دانش‌آموزان، این موارد را در گروه‌های وی چت مخصوص والدین ارسال می‌کنند. حتی بسیاری از معلمان با استفاده از این پلت‌فرم‌ها از والدین می‌خواهند به دانش آموزان کمک کنند یا به تکالیف آنان نمره دهند. به هرحال این پیشنهاد پس از اعلام دستورالعمل‌های ملی از سوی وزارت آموزش و پرورش چین در ماه اکتبر اعلام شد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شیر خام  و لبنیات در چرخه معیوبِ

افزایش قیمت -کاهش سرانه مصرف و کاهش سرانه مصرف- افزایش قیمت

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر