ممانعت رژیم بحرین از برگزاری نماز جمعه شیعیان برای یکصد و سی و سومین هفته متوالی

شناسه خبر: 150251 سرویس: جهان ، گوناگون شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۲۷ : ۲۱ : ۰۰
ممانعت رژیم بحرین از برگزاری نماز جمعه شیعیان برای یکصد و سی و سومین هفته متوالی
در پی اقدام رژیم آل خلیفه در جلوگیری از برگزاری نماز جمعه در منطقه الدراز برای یکصد و سی‌ و سومین هفته متوالی، ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه این اقدام را تداوم جنایت‌های ظالمانه علیه شیعیان بحرین دانست.
۵۵آنلاین :

به دنبال اقدام نظام آل خلیفه به جلوگیری از برگزاری نماز جمعه در منطقه الدراز برای یکصد و سی و سومین هفته متوالی، ائتلاف جوانان 14 فوریه این اقدام رژیم بحرین را تداوم جنایت های ظالمانه علیه شیعیان دانست.

به دنبال پافشاری رژیم آل خلیفه برای جلوگیری از برگزاری نماز جمعه در الدراز، اهالی این منطقه دیروز مصادف با نهم نوامبر 2018 نماز در مسجد امام صادق (ع) را به صورت فرادی به جای آوردند.

ائتلاف جوانان 14 فوریه بار دیگر در صفحه خود در پایگاه اجتماعی توئیتر نوشت: «این مانع تراشی ها در ادامه جنایت های ظالمانه و نژادپرستانه ای است که نظام آل خلیفه علیه گروه اصلی مردم بحرین (شیعیان) مرتکب می شود».

گفتنی است برگزاری نماز جمعه در منطقه الدراز ممنوع است و مقامات رسمی با وجود لغو محاصره امنیتی که به مدت دو سال ادامه یافت، مانع برگزاری آن می شوند.


منبع : ايرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مسیح علی‌نژاد، کودکان شوشتر و یتیمی ملت ایران

علینژاد اگر چنین عکسهایی را از کودکان بریتانیایی/آمریکایی منتشر میکرد تمام اکانتهای مجازیش بلافاصله بسته، توسط پلیس بازداشت و تا دادگاه از روزنامه‌نگاری منع میشد و رساته‌ها بصورت خودکار و براساس عرف از تریبون دادن به او خودداری میکردند. اما انگار کودکان و جامعه ایرانی یتیم اند

چرا ادبیات نمی دانیم؟

کشوری که بنیان فکریش بر شعر و نظم ادبی استوار شده به جایی رسیده است که نسل دانشجوی هنر، شاعر ملی اش را نمی شناسد دلیل کجاست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مرزبانان ربوده شده

گروه «جیش العدل» که اخیرا ۱۲ مرزبان ایرانی را ربوده، فیلمی از ربوده شدگان منتشر کرده که آن ها نام شان را اعلام می کنند.

ویدیو: چین؛ افتتاح یک هتل پنج ستاره در یک معدن متروکه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر